2703
2553
عنوان

باهاش کات کنم کلا؟

129 بازدید | 12 پست

دوسپسرم میگم .....کلی دوسش داشتم اول باهم رفیق بودیم رابطمون به اینجا کشید.ی بار سرکار بودم جایی کلی وعده وعید میداد که بیا پیش خودم کار کن و فلان میکنم و بهمان میکنم وقتی گفتم میتونم بیام گفت فعلا نمیشه .باز رفتم جای دیگه دوماه التماسم کرد که بیا پیش خودم حتی داداششم دیگه نشست باهام صحبت کرد حالا چند روز پیش ی دستی بهش زدم که میخوام تسویه کنم و کارفرمام میگه پیشم وایسا و قرار داد ببند دراومد گفت میخوای پیشش وایسا و قرار داد نبند ...گفتم توهم حرفت حرف نیس هیچ وقت باز سرم ناز کرد که بذار تا شب خبرت میدم که بیای پیشم اخه خونوادم روت حساس شدن و فلان.....انقدر از اون روز عصبی ام که بهش گفتم دیگه تموم کنیم ولی همش پیام میده...نیاز عاطفیم نمیتونه برطرف کنه به شوخی شوخی همش ضایعم میکنه هیچ محبتی بهم نداره 

دیگه نمیدونم باید هنوزم برا رابطم تلاش کنم یا کات کنم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چند وقته باهاشی ؟ 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2714
خیلی دیگه تحمل ندارم ناراحتم میکنه ی معذرت خواهی نمیکنه به عصبانیتم میخنده

باهاش جدی حرف بزن ناراحتیت رو بگو بعضی وقتا آدما فقط به فاز خنده و شوخی میگیرن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛