2703
2553

دوستم رفته بود باغشون واسمون میوه چیده بود بهم پیام داد که کی خونه یین ک براتون بیارم.منم بهش گفتم تا شب باهات هماهنگ میکنم.بعد نکردم.الان پیام داده خودش.حالا درمورد اونم نگفته ها.یه چیزی گفته که الکیرمن یادش بیوفتم باهاش هماهنگ کنم.خیلی زشت شد.منم نگفتم هنوز که کی بیاد.بنظرتون بگم فراموش کردم؟یا زشته.؟بگه تو منو منتظر گذاشتی یادتم رفته.ولی درکل کار اون اشتباهه انگار تلفن نداره زنگ بزنه هی پیام پیام.سر لجشا دلم میخواد نگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

داره بهت لطف میکنه به هر حال چرا لج کنی و نگی 

خب بعضیا عادت به زنگ زدن ندارن فکر میکنن با پیام هم خودشون راحت ترن هم طرف مقابل

پیام بده بگو ببخشید الان یادم اومد و بعد بگو کی بیاد 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

الان حس کردم طلبکاری ازش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2714
2706