2137
2217

دوستم رفته بود باغشون واسمون میوه چیده بود بهم پیام داد که کی خونه یین ک براتون بیارم.منم بهش گفتم تا شب باهات هماهنگ میکنم.بعد نکردم.الان پیام داده خودش.حالا درمورد اونم نگفته ها.یه چیزی گفته که الکیرمن یادش بیوفتم باهاش هماهنگ کنم.خیلی زشت شد.منم نگفتم هنوز که کی بیاد.بنظرتون بگم فراموش کردم؟یا زشته.؟بگه تو منو منتظر گذاشتی یادتم رفته.ولی درکل کار اون اشتباهه انگار تلفن نداره زنگ بزنه هی پیام پیام.سر لجشا دلم میخواد نگم

طرف داره لطف میکنه...عجبااااا

شما گفتی خبرت میکنم...

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم......وزن اولیه۶۸....وزن بعدی با کمک ملکه_اردیبهشت  رسیدم ب ۶۵.... با کمک الناز_خانوم  به وزن ۶۳و ۹۰۰رسیدم امیدوارم هر چه زودتر ب وزن هدفم ک ۵۸ برسم😍😍میتوانم...

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

داره بهت لطف میکنه به هر حال چرا لج کنی و نگی 

خب بعضیا عادت به زنگ زدن ندارن فکر میکنن با پیام هم خودشون راحت ترن هم طرف مقابل

پیام بده بگو ببخشید الان یادم اومد و بعد بگو کی بیاد 

×کاربرای آقا به هیچ عنوان ریپلای نکنن× تو دنیایی که ۵۲ به ۱۳ و ۵۱ به ۱۷ بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیست   تازه جمع ۳۳ و ۷۷ ، ۱۰۰ نمیشه واااقعا دیگه به کی میشه اعتماد کرد !؟  نه مرگ آنقدر تلخ است و نه زندگی آنقدر شیرین، که انسان برای این دو «شرفش» را بدهد...  🕊   تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست !

الان حس کردم طلبکاری ازش

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2050
حالا بگو چکار کنمممم

پیامشو جواب بده با احترام و البته روی خوش ؛ بگو که یادت رفته یا دستت بند بوده فراموش کردی و بعد قرار بزار بیاره برات

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه پسر قند عسل دارم دومیشم تو راهه  

اسی به نظرم داری دوستتو حیف و میل میکنی 

ردش کن بیاد اینور با من دوس شه   

×کاربرای آقا به هیچ عنوان ریپلای نکنن× تو دنیایی که ۵۲ به ۱۳ و ۵۱ به ۱۷ بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیست   تازه جمع ۳۳ و ۷۷ ، ۱۰۰ نمیشه واااقعا دیگه به کی میشه اعتماد کرد !؟  نه مرگ آنقدر تلخ است و نه زندگی آنقدر شیرین، که انسان برای این دو «شرفش» را بدهد...  🕊   تنها گناه واقعی این است، آدم تلاش کند خودش را چیزی نشان بدهد که در اصل نیست !
1718