2726

من خواب دیدم که کسی که خیلی واسم عزیزه بینهایت نا امید شده من رفتم رو به روش اشکاش و پاک کردم بغلش کردم ارومش کنم نمیخواست از بغلم در بیاد 

گفت یکم دیگه بمون 

یهو با ضربان قلب بالا از خواب پاشدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت از چیزی ناراحت نیستی؟ احساس تنهایی نمیکنی؟

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
2728
خودت از چیزی ناراحت نیستی؟ احساس تنهایی نمیکنی؟

خودم خیلی روزای بدی رو داشتم تو این یه هفته 

خوابیدم بعد مدت ها یکم ارامش بگیرم این خواب و دیدم 

تو خواب با تمام وجود بغلش کرده بودم میگفتم اروم باش یه جوری میخواستم همه چیم و بدم فقط اون اروم باشه 

خودم خیلی روزای بدی رو داشتم تو این یه هفته  خوابیدم بعد مدت ها یکم ارامش بگیرم این خواب و دید ...

تو درواقع خودت رو در قالب اون شخص دیدی، از طرفی خودت بیشتر از بقیه حال خودت رو درک میکنی، بخاطر همین هم دیدی که داری اون شخص رو درآغوش میکشی و آرامش میکنی

درواقع خودت داشتی خودت رو بقل میکردی 😊

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
بهش زنگ زدم گفت هیچی نیست دروغ میگه؟

نمی دونم والا

حالا در هر حال اگر گفته چیزی نیست یا واقعا چیزی نیست یا چیزیه که نمی خواد راجع بهش صحبت کنه

از شما تنها کاری که بر میاد براش دعا کنی

بعدم گاهی همه خوابها تعبیر ندارن فقط اگر به کسی زیاد فکر می کنیم یا قبلا زیاد فکر می کردیم تو خواب زیاد می بینمشون باربط و بی ربط

خوابهایی که می بینیم یا کلا ممکنه در اثر فکر و خیال و ضمیرناخودآگاهمون باشه و تعبیرخاصی نداشته باشه

یا حتی اگر تعبیر داشته باشه ممکنه مربوط به زمان حال نباشه و مربوط به آینده نزدیک یا دور باشه

وایی 🥺

نظریه های فروید رو بخونی یا کتاب وقتی نیچه گریست، عالیه قشنگ میتونی بعدشون خواب های خودت رو به قولی تعبیر کنی 😉

2706