2230
2217
عنوان

سیل۹۸پلدختر لرستان

138 بازدید | 10 پست

https://static0.rokna.net/servev2/7peIMCkQybBU/EQKcq2lok0cYG2xzgWAWtFTRTjBTOnzJr7X7idfzcFY,/پلدختر در محاصره کامل سیل.mp4

بعضی وقتا خداحافظ یعنی : نذاربرم ...یعنی : برم گردون..یعنی : سفت بغلم کن.. وسرمو محکم بچسبون به سینه ات و بگو :خداحافظووکوفت🤤 ..خداحافظو وزهرمار..بیخودکردی میگی..خداحافظ دفعه آخرت باشه !!مال خودمی❤️😘🥰 ..👑👉این تاج هم ماله منه هانیا ❤️

خیلی بد بود

ما ل ستانیم اونروز رفتیم اصن این شهر داغون شده

بابام رفت واسه کمک میگفت تا سقف گل بوده

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀               

خب

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خیلی بد بود ما ل ستانیم اونروز رفتیم اصن این شهر داغون شده بابام رفت واسه کمک میگفت تا سقف گل بوده

اره هیچ وقت از یاد نمیره

بعضی وقتا خداحافظ یعنی : نذاربرم ...یعنی : برم گردون..یعنی : سفت بغلم کن.. وسرمو محکم بچسبون به سینه ات و بگو :خداحافظووکوفت🤤 ..خداحافظو وزهرمار..بیخودکردی میگی..خداحافظ دفعه آخرت باشه !!مال خودمی❤️😘🥰 ..👑👉این تاج هم ماله منه هانیا ❤️
2215
خب

👀

ماری زنام سیسو

نفهمیدم

👀

منظورم این بود چرا یاداوری کردی ، چیری شده؟

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤
چرا اخه زیر پل خونه ساختت

اره غیر مجازن ولی ضلع غربی کامل زیرآب بود

2050
منظورم این بود چرا یاداوری کردی ، چیری شده؟

نه عزیزم همینجوری هیچی نشده ازیادمون نمیره آخه