2737
2734

من چن روز دیگه عقدمه هیشکییی نیست دعوت کنم مامانم با عمه هام قطع رابطه س با یه زن عموم قطع رابطه س .. من دلم دختر عموهام میخاد یدونه دختر عمه م میخاد ...من الان هیشکی ندارم لباس ست بپوشه و ساقدوشم بشن و باهاشون فیلمم قشنگ بشه هیچچج دختری نیست هیشکی ندارم پارچه بالاسر عقدم بگیره هیج دختر جوونی نیست.. نامزدم همش میگه نزار هیچی به دلت بمونه برای عقدمون هرررر کاری میخای بکن خب من دلم میخاست دخترعموهام ک هم سن سالیم باشن برقصیم عکس بگیریم و ازین کلیپا ک مد شده درست کنم برای عقدم ...حالا نه اینکه فکر کنید بخاطر خودم میگم چون جشن عقدمع 

نه.. کلن دلم برای عمه هام تنگ شدههه درسته با مامانم خیلی جرو بحث داشتن و اذیتش کردن ولی همیشهههه قربون صدقه ما بچه ها میرفتن منو دوست داشتن ... ترخداا هیچ وقت کامل با یه فامیل کاااات نکنیدد.... ما بچه هاااا گناااااه داریم .. دلمون فاامیل میخااددددد

عروسیم یکسال عقب افتاد 😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حب تو نباید ارتباطتو قطع میکردی.خودت میرفتی خونه هاشون

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2738

مامان شما مجبور نبوده کسی که اذیتش می‌کنه رو تحمل کنه عمه‌ها هم اگر واقعا شما رو دوست باشند میان سرعقد یا حداقل بچه‌ها رو میفرستند که بعیده البته . ولی کاملا به مادر شما حق میدم 

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 
2706