2204
2217
عنوان

صرفا جهت خنده

114 بازدید | 10 پست

*۹ دلیلی که لاکپشت ها عمر طولانی دارند*:

۱- از وقتی به دنیا میان یه خونه دارند که مال خودشونه

٢- مهمون نمی تونه بیاد خونشون

٣- خونه تکونی ندارند

۴- هر چند وقت یکبار نباید کلی پول خرج تعمیرات خونشون بکنند

۵- وقتی میرن خواستگاری، بهشون نمیگن باید خونه داشته باشی

۶- وقتی با زنش بحثش شد نمیتونه بهش بگه برو خونه بابات

٧- زنش نمیتونه به شوهرش بگه باید خونه رو به نامم بزنی

٨- خودش و زنش تو خونه جدا زندگی می کنند برای همین هیچوقت دعوا نمی کنند

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌۹_ همیشه سرشون تو لاک خودشونه و با کسی کاری ندارند

😂😄😆😂😉😃😂

https://harfeto.timefriend.net/16426655528805

😐💔😂بهش دقت نکرده بودم تشکر😐💔😂

سلام😍🦋میخوام چندتا چیز بهت بگم❤اولش اینکه قوی باش عزیزم🦋به این فک کن ۱۰ سال دیگه...... یه خونه ی نقلی داری روی مبل نشستی کنار عشقت داری تلویزیون تماشا میکنی❤بچه هاتون خوابیدن...به شغلی که دوست داشتی رسیدی....نزدیکای عیده داره بارون میاد و تو به این فک میکنی که بعد اون همه سختی تونستی آره....تو تونستی😍🦋❤امیدوارم به این روز برسی🥺❤دومشم اینکه هیچوقت به خودکشی فک نکن❌به این فک کن که چند نفر توی این دنیا دوستت دارن و اگه بری چقد ناراحت میشن😔من درکت میکنم اما بدون راهش این نیست......باید قوی باشی میدونم سخته اما بهتر از خودکشی هست که آخرش هیچی نداره اگه قوی باشی من بهت قول میدم ۱۰ سال یا ۵ سال دیگه به هدفت برسی😍🦋آخری و سومیشم اینه که میدونم کسی اینو بهت نگفته اما من بهت میگم😍تو فوق العاده ترین و زیباترین کسی هستی که دیدم🦋😍بهت افتخار میکنم فقط به تلاش کردنت ادامه بده❤😍🦋 خیلی دوستت دارم❤😍🦋😘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
2050