2204
2217

طبیعی

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

من درد جفتشو کشیدم

هزااااران بار طبیعی

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
من درد جفتشو کشیدم هزااااران بار طبیعی

میشه یکم توضیح بدی عزیزم؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
شما میخای طبیعی بکنی؟ نمیترسی؟

من سز اختیاری شدم راضی رضیم ایقدر ترس داشتم کلی تاپیک میزدم پارسال اماواقعا در حد پریود خفیف درد داشت

هر کس یه عقیده ای داره اگه ناراحتی عزیزم ریپ نکن مجبور نیستی 
2050
شما میخای طبیعی بکنی؟ نمیترسی؟

من سه تا طبیعی آوردم

اگر دکتر بذاره،خیلی دوست دارم دوقلو هام رو هم طبیعی زایمان کنم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
میشه یکم توضیح بدی عزیزم؟

همینو بگم فقط

بعد از شش ماه،هنوز جای بخیه هام درد داره

از هرکس پرسیدم،گفت شکمت جمع نمیشه

بمیرم دیگه حاضر نیستم سزارین کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
هزاران بار طبیعی بده؟ یا خوبه

خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینو بگم فقط بعد از شش ماه،هنوز جای بخیه هام درد داره از هرکس پرسیدم،گفت شکمت جمع نمیشه بمیرم دی ...

درد زایمان طبیعی به نظرت چه قدر قابل تحمله؟ چجوریه؟

من خیلی از فضای زایشگاه و جیغ و داد بقیه میترسم😬 فکر میکنم خیلی بهم استرس میده

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
یعنی میشن ۵تا ببخشید اذیت نمیشین چجوری نگه میدارین این همه رو

اون سه تا بزرگن

دختر کوچیکم یکم اذیت می‌کنه

خدا با ماست😅🤭

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
درد زایمان طبیعی به نظرت چه قدر قابل تحمله؟ چجوریه؟ من خیلی از فضای زایشگاه و جیغ و داد بقیه میترسم ...

بدن با بدن فرق می‌کنه

من تو یه روز،دردجفتشو کشیدم

دخترم طبیعی به دنیا اومد و‌پسرم سزارین و مرده...

بخدا هنوز جای بخیه هام درد داره

طبیعی درد داره،ولی قابل تحمله

اگر اپیدورال انجام بدی،خیلی راحتتر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درد زایمان طبیعی به نظرت چه قدر قابل تحمله؟ چجوریه؟ من خیلی از فضای زایشگاه و جیغ و داد بقیه میترسم ...

منم بردن تو ی اتاقی صدای جیغ از اتاق بغلی میومد میخواستم گریه کنم گفتم یعنی اینقد درد داره ک اینقد جیغ میزنه ولی خب بستگی ب طرف داره ک چقد تحمل درد داشته باشه من تحمل دردم زیاده نفس کم اوردم اکسیژن وصل کردن ولی چون همکاری کردم کارم اسون تر شد بخوای هی جیغ بزنی و هوار بکشی بچه دنیا نمیاد باید کمک کنی تا زودتر راحت شی

1718