2737
2734
عنوان

شما بودید ناراحتی میشدید یا ن

159 بازدید | 13 پست

فکر کنید ی امتحان داده باشید که همه همکلاسی هاتون یعنی اغلب۱۹ یا ۲۰ باشن شما ۱۷ باشید سامانه واقعا برام خراب بود

استاد هم نمرات اس ام اس میکنه  بقیه نمیفهمم اینم بگم کلاس مجازیه استاد اصلا ما رو ندیده خب 

اینم بگم امتحان پایان ترم استاد خیلی سخته یعنی بالاترین نمره ۱۶ ای فقط میان ترم آسون بود

ب نظرتون ناراحت باشم؟ البته من بلد بودم فقط سامانع خراب بود میخوام معدل الف شم اما اینجوری خورد تو ذوق اما مثلا زبان نمره کامل گرفتم سامانه درست بود

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
امتحانای بعدیو ۲۰ بگیر

اامتحان بعدی استاد حضوریه میتونم جبران کنم نمره کامل بگیرم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
معدل الف برای چی میخوای بشی؟

نمیخوام ارشد بدم 

2738
رشته ات چیه

علوم آزمایشگاهی

سعی کن برات مهم نباشه ولی من بودم خودم رو خفه می کردم  

قانون اساسی هر کشوری هر ۱۹ سال یک‌بار باید عوض و بازنویسی شود چون هیچ نسلی حق ندارد و نباید برای نسل های بعدی تعیین تکلیف کند. توماس جفرسون
والا مدرسه نیستااا ..چه لوس واقعا

من خیلی خونده بودم برام مهم بود

نمیخوام ارشد بدم 

دلیل خوبیه ولی خب اگه میبینی ارشد راحت تره تا اینکه معدل الف شدن و حرص خوردن خب ارشد بخون دانشگاه بهتری هم ممکنه قبول شی وگرنه تلاشت رو کن الف بشی من ترجیه دادم ارشد بخونم که دانشگاه بهتری هم رفتم