2733
2734
عنوان

دلم گرفته

63 بازدید | 12 پست

همه رو درک کردم سعی کردم بدی نکنم دل نشکنم تو زندگی بقیه سرک نکشیدم ولی بقیه همیشه سرشون تو زندگیم بوده هیچوقت جواب طعنه بقیه رو ندادم همیشه هم اسمم به بدی بردن 

اصلا من بدم برید کنار بدی نشید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال مهم نباشه

منممم دلم گرفته الان داره بارون میاد ولی من اشک ندالم گریه کنم سبک بشم فقط نگا میکنم به قطره های بارون

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
2731
خب چیکار کنم اعتماد به نفسم بالا بره خستم حتی از خودم

خودتو دوس داشته باش هر جور که هستی ...

هدف تعیین کنن روزهات رو به بطالت نگذرون 

نزار کسی بهت زور بگه ...

همیشه سرتو بالا بگیر وقتی راه می ری و سینتو بده جلو صاف وایسا 

خجالت نکش ...

پرو باش ولی با ادب 

بلند صحبت کن ...

خودتو دوس داشته باش هر جور که هستی ... هدف تعیین کنن روزهات رو به بطالت نگذرون  نزار کسی بهت ...

کاش اینارو یکی بهم یاد میداد از اول امیدوارم دیر نباشه نمیدونم میتونم خودمو تغییر بدم یانه کاش یه راه بهم یاد بدی کتابی چیزی که نذارم کسی بهم زور بگه

کاش اینارو یکی بهم یاد میداد از اول امیدوارم دیر نباشه نمیدونم میتونم خودمو تغییر بدم یانه کاش یه را ...

دیر شدن دیگه چه صیغه ای هست ؟

تا وقتی نفس میکشی یعنی امیدی هست ...و خدا بی علت صبح بیدارت نکرده ...

قطعا میتونی و نیازی به هیچ کس نیست ...خودت کافی هستی ...

انتخاب کتاب خیلی سخته و باید کامل بررسی بشه تا مطالب چرت وارد مغزت نکنی ...

من برای تغییر کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد رو معرفی میکنم در مورد تغییر هست 

2738