2737
2734

اینجا من هزار تا تاپیک دیدم که خانوما نامزد کردن همسراشون همه باسواد یکیشون شوهرش پزشک بود اما کتکش میزد بی احترامی میکرد جلو خانواده همسرش بد حرف میزد یه دفعه خانواده همسرش اومده بودن خونشون خانوم گفت میوه بگیر بعد شوهرش گفت مگه من نوکر ننه باباتم زیاد بود از این موارد که خانوما نی نی سایت همه  گفتن سواد شعور نمیاره فقط دنبال تحصیلات نباش اما الان برای من خاستگار اومده اقا دیپلم داره همه اینجا بهم گفتن ولش کن کسی که بی سواده شعور و شخصیت نداره به درد هیچی نمیخوره این درسته؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن درست نیست اصلا ب تربیتش ب رفتار پدرش با مادرش توجه کن ب خانوادشون و طرز برخوردشون با همدیگه

چیزهای دیگه مثل اخلاق ایمان صداقت دوست و رفیق... درآمد و شغل هم در نظر داشته باش

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
2731

نه درست نیست..سواد برای بعضیا یه توانایی خواندن و نوشتن هست و شعور و شخصیت ندارن...ولی بعضیا شاید سوادشون کم باشه ولی تربیت درست اگه داشته باشه و اخلاق داشته باشه خیلی خوبه.تااینکه فوق لیسانس و ... داشته باشه اما بیشعور باشه

یکی هست دکتر یاهرچی ولی درک وشعورنداره یکی هست دیپلم وحتی هیچ تحصیلاتی نداره امادرک وشعورش ازتحصیل کردهه بالاتر....همه چی بستگی به تربیت خانوادگیش داره

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2738

من شوهر خواهرم دیپلمه هست 

یکی از دوست‌هام دیپلمه هست 

هر دو مایه افتخار من هستن که با هاشون دوستم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود