2410
2553
عنوان

مصرف کیوی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 91033 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من تازه عضو نی نی سایت شدم اگه میشه راهنماییم کنید امروز ١٠ هفته ام تموم شد و برای اولین بار ترشح قهوه ای دیدم ولی فقط صبح بود و قطع شد دکترم تا ٤ روز بهم شیاف پروژسترون داده و گفته جای نگرانی نیست ولی خیلی استرس دارم میشه بگید چیکار کنم؟
2720

سلام خوبید مامانای اینده و مامانای فعلی من ۲ تا سقط داشتم ی ۳ ماهه ی ۶ هفته الان دوباره با بیبی چک فهمیدم باردارم خیلی میترسم اتفاقی بیفته خیلی ببخشید روم ب دیوار هر بار میرم دست شویی یا از خواب بیدار

میشم انتظار دارم خون ریزی کرده باشم میخواستم بدونم چ جیز هایی در بار داری بد چ چیز هایی خوب برامم دعا کنید

2714
سلام خوبید مامانای اینده و مامانای فعلی من ۲ تا سقط داشتم ی ۳ ماهه ی ۶ هفته الان دوباره با بیبی چک ف ...

سلام عزیزم شما کلا استراحت مطلق باش جعفری کنجد زعفران  نخور مراقب قند بارداریت باش کلا گرمی جات کمتر مصرف کن اگه زیاد سردی هم میخوری کنارش خرما بخور ،ک متعادل باشه منظورم گرمی زیاد.و خطرناک نخور با مشورت پزشک شیاف پرژستورون استفاده کن ان شاء الله خدا واست نگهش داره  به سلامتی ب دنیا بیاد فک کنم من و شما یا هم هستیم هفته چندمی؟

خوردن کیوی در بارداری با آن مزه‌ی ترش و شیرینش و آن همه فواید زیادی که دارد می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. بارداری با یک میل شدید به خوردن غذا همراه است. و این امری طبیعی است، زیرا مادر هم باید نیازهای تغذیه‌ای خودش را تامین کند و هم نیازهای جنین را. غذاهای خاصی برای رشد جنین مفید هستند. در حالی که ممکن است مادران دارای هوس های مختلفی باشند، به خصوص هوس شکر، همیشه به آنها توصیه می‌شود یک قطعه میوه را به جای شکلات یا سایر مواد غذایی قندی انتخاب کنید. و چه میوه‌ای خوشمزه‌تر از یک تکه کیوی ترش و شیرین خوشمزه.

2706