2737
2734

اختلاف داشتیم  ب شدت بد اخلاق بود ـ

من بزور اورد اینجا     خیلی دارم کم میارم 😑😑

دیشب کاری داشتن با دوستش  رفتن شهری دیگه ک فاصله اش  شاید ۱۰۰کیلو متر باشه ـ  خونه دوستش همینجاس اومده دوستش رسونده بعد بااز رفته همون شهر 

ـخیلی نارحت شدم و شک کروم 

براش زنگ زدم میگم مگ تو کجای  مگه نیومدی میکه کار دارم کار دارم 

میگم جطور با دوستت رفتی  کارتون تموم شده دوستت اومده تو دیگه ب چ دلیل برگشتی میگه عشقم کشیده دلم خواسته ک برگشتم ب تو گو خورونش نیومده 

خیلی داره روانیم میکنه خیلی خیلی خدا ازش نگذره   هنوز نیومده    😭😭😭😭

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نپرس عزیزم ..انگار که برات مهم‌نیست ..چون هرچی پیله کنی بیشتر بپرسی بدتر جوابت رو بد میده ..ولشکن ..به خودت اهمیت بده ..یه جوری رفتار کن که انگا اصلا کاراش برات مهم نیست وپیگیر نیستی

توهم چهارشنبه ک میشه وسایلتو جمع کن برو خونه بابات و و جمعه اخرشب بگو بیاد دنبالت ک کارهاش تموم شده باشه😒 

من فک کردم جداشدی

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2738

عزیزم اگه دوستش داری و دوستت داره به پر و پاش نپیچ ولی اگه همدیگر رو دوست ندارین و احترامی هم بینتون نیست و سابقه خیانت داشته ازش جدا شو برای اینکه بفهمی خیانتی در کار یا نه تعقیب کنش جوری که خودشم نفهم

تو ک تا پای طلاق رفتی بودی کاش دیگ برنمیگشتی کااش

ذکر یونسیه برا حاجت محال: لا اِلهَ اِلا اَنتَ سُبحانکَ اِنی کُنتُ مِنَ الظالِمین ❤ اَللّهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَّمَد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
همیشه این شکلیه یااون لحظه عصبی بوده چون پیش میاد بعضی مواقع

بیستر ا قات بلا نسب شما سگ تشریف  داره

سفارشات حنای شمارپذریفته میشود🌷🌷🌷    توصیف زندگی من 🙄کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه هنوز  کار های   دادگاهیم انجام میدم طلاق نگرفتم    ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤ــــــــــــبعد شش ماه دوستان  اشتی کردم  انگار شوهرم منو دزدید  من راصی ب برگشت نبودم همین خستم زندگیم هنوز پاشیدس  حالم بد میشه   اون عنوان اولی از چند ماه پیشه ک خ نه بابا بودم ولی فعلا  تو یه اتاق سه در چهار  زندگی میکنم با شوهر   ک کلی منو دق میده دخترم گاهی از ترس چشمای خوشکلشو با دستاش میبنده  ک صحنه  دعوای مارو نبینه  شوهرم سگه تازه   سگ  بیابون شرف داره خدا نگه دار یه صل
توهم چهارشنبه ک میشه وسایلتو جمع کن برو خونه بابات و و جمعه اخرشب بگو بیاد دنبالت ک کارهاش تموم شده ...

ن از خانوادم خیلی دور هستم  تک تنها شهر عریب اونم یه روستای غریب

ن از خانوادم خیلی دور هستم  تک تنها شهر عریب اونم یه روستای غریب

عزیزم پس باید روش زندگیتو عوض کنی و ازراه محبت و شوخی با شوهرت حرف بزنی تا رام بشه ...زیاد سوال پیچش نکن فقط بهش بگو عزیزم من ناهار پختم بیاببریم بیرون بخوریم ی هوایی هم عوض کنیم و یا گاهی ی فلاسک چایی درست کن و بگو بیا این ک میخوایم خونه بخوریما بریم بیرون بخوریم ....بیشتر به خودت و زندگیت برس و کمتر غر بزن ببین اثر داره یا ن ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2706