2194
2106
عنوان

بلک فرایدی😂😂✋

263 بازدید | 26 پست

یعنیااااااااا

چقدر تخفیف میدن واقعا😊😂✋رفتم‌نگاه کردم دیجی کالا هزار تومن تخفیف داده اسمشم گذاشته بلک فرایدی😳شما از این بلک فرایدی چیزی خریدین؟

دختری اسفندی❄با افتخار ساداتم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚هرچه پیش آید خوش آید❤❤❤❤ما که خندان میرویم 😉😉با افتخار محجبه ام

الن میخام سرم وتامین سی بخرم 

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

برای ایران الکی هست همون قیمت قبل و یه خورده اضافه کردن  بعد اف زدن شده همون قیمت قبل خودش 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
من پیج دارم اینستا ۸۰ درصد تخفیف داده معتبر معتبر خوب حضوریه 

بده

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
من پیج دارم اینستا ۸۰ درصد تخفیف داده معتبر معتبر خوب حضوریه 

بده عزیزم‌پیجشو

دختری اسفندی❄با افتخار ساداتم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚هرچه پیش آید خوش آید❤❤❤❤ما که خندان میرویم 😉😉با افتخار محجبه ام
بعضی سایتا تخفیفای گذاشتن بعد رفتم نگاه کردم مثلا مانتوشون ۱۵میلیون بوده شده ۷ میلیون.عزیزمن ۷ میلیو ...

وایییییی جررررررر

2050

😂😂✋دیجی کالا اصلا بلک فرایدی نیست 

ایفون رو از ۵۰ اورده رو۳۷ میلیون😆✋کیه آخه ۳۷ میلیون بده

چی ؟ نمیدم نوموخوام 😂😂😂😂😂سرچ کن yasita.ir

مرسی😒😒😒😒😒

2183
منم از صب تو باسلام و دیجی کالا و چن تا سایت دیگه پلاسم ولی هیچی به عیچی🥲

😂😂✋منم اصن هیچی یه هزار تومن پایین تر اوردن میگن بلک فرایدی😐✋😂