2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره من خودم سخت قرص میخورم تاثیر داشت واست

تا موقعی میخوردم اره اینم بگم که من سه ماه نخوردم یعنی دورشو کامل نخوردم 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
ویتامین Bوزینک و چند چیز دیگه هم داره آهن نداره

نه یه کپسول که فقط فقط ویتامینB داره هم این شکلیه.اب زیاد بخور میوه هم همینطور من سر همین قرص اهن چون کمخونی زیاد دارم یبوست مزمن گرفتم.خیلی رعایت کن 

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
هر روز میخوردی که اینجوری شدی؟؟

به من گفت هر روز دیگه بیچاره شدم گفتم اصلا دفع ندارم اونم خیلی سخت.دیگه الان هفته ای دوتا میخورم بازم همونه ولی چه کار کنم مجبورم.چند وقته میخوری؟

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
نمیره 😭چه گرفتاری شدم

ای بابا شدی مث خواهرم همیشه با دعوا قرص و کپسول  میخوره 😐😂

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
به من گفت هر روز دیگه بیچاره شدم گفتم اصلا دفع ندارم اونم خیلی سخت.دیگه الان هفته ای دوتا میخورم باز ...

نخوردم تاحالا الان باید بخورم که نمیشه اصلا ولی تو گلابی یا اش دوغ اینا بخور و حبوبات نخور خوب میشی

🎊🎉
2706