2137
2106

اندازش هم خیلی بزرگه تازه گذاشتم تو دهنم کلا باز شد چیکار کنم بنظرتون

دِ آخه لعنتی چند تا بغض تو یه گلو !!!                         جان من است او هی مزنیدش ؛ آن من است او هی مبریدش !!!🖤💜

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

بذار دهنت  دولیوان اب بخور 

...

چت💞🍃💞🍃 ناشناس.https://www.goftino.com/c/vL5JAX  اگر توی تاپیکی حرفی زدم که ناراحتتون کرده حتما بفدمایید تا عذرخواهی کنم😊🙏🍃ارزش مرد به غیرت و ارزش زن به حیای اوست...
2166

زود روش یه لیوان پر اب بخور😁🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
2165

نمیتونی نصفش کنی؟🤔🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...

اوخ 

من حاضرم چند تا آمپول بزنم کپسول نخورم 

یهو بخور بره نگهش ندار تو دهنت 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

منم برای قورت  دادن کپسولای بزرگ دچار مشکلم همیشه لوزه سوم دارم با بدبختی دو سه بار امتحان میکنم چشمامو محکم میبندم به یه عالم آب قورت میدم 

Une femme qui aime💓transforme le monde🌍

خخخ شیافش کن 

اینا که روکش داره زود میره پایین

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2183
منم خیلی سخت قرص میخورم . آب میخورم سرمو میارم بالا تکون میدم تابره پایین

کلا باز شد رفت 

دِ آخه لعنتی چند تا بغض تو یه گلو !!!                         جان من است او هی مزنیدش ؛ آن من است او هی مبریدش !!!🖤💜