2726
عنوان

لطفا و خواهشا نخوایم از دیگران که

127 بازدید | 11 پست

بر اساس معیارهای ما شاد باشن

یعنی معیارهایی که ما داریم برای شاد بودن و موفق بودن رو نکنیم تو حلقشون

حتی پدر مادرا نسبت به بچه هاشون 

لطفا

من از تاپیک بعدی تون اومدم؛خب هرچی بود خودت گفتی دیگه چه نظری بدیم؟:)

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب بگید درست میگم ،نمیگم

درست میگی 👌

اگه نادرست بود میگفتیم نه فلانِ

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی

اینو باید یوقتی میزدی بین بچه ها و والدین گیس و گیس کشی بشه شادشیم :))))

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
اینو باید یوقتی میزدی بین بچه ها و والدین گیس و گیس کشی بشه شادشیم :))))

کلا این چیزی که من گفتم محدود نیست به رابطه بین والدین و بچه ها

در همه ی ارتباط هامون باید اینو در نظر بگیریم

الزامی نیست اصرار کنیم به شاد بودن کسی،اونم بر اساس معیارهای ما

آدما باهم متفاوتن

لطفا اینو درک کنیم و بپذیریم

کلا این چیزی که من گفتم محدود نیست به رابطه بین والدین و بچه ها در همه ی ارتباط هامون باید اینو در ...

کاملا درسته:)))

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤