2726
عنوان

چرا من کم حرفم ؟چیکار کنم

105 بازدید | 14 پست

تو ی جمعی که میشینیم هیچی برا گفتن پیدا نمیکنم زیاد اهل بگو بخند نیستم در صورتی که تو خونه خیلی میگم و میخندم بیرون اینطوریم . بخاطر همین هیچ دوستی هم ندارم😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوشبحالت . چیا میگی بیا یاد ما هم بده😂

بخدا میخاستم راز کم حرفیتو بیای بهم بگی از بس اعصابم از دست این اخلاقم خورده🤕 گلم متاسفانه چرت و پرت میگم از این اتفاق و اون اتفاق و فلانی اینکارو کرد  و من این حرفو زدمو اینا😭😭 

من اجتماعیم دوستم زیاد دارم ولی تا حرف یا موضوع خاصی نباشه توی جمع حرف نمیزنم 

مثلا من با شوهرم فامیلیم . وقتی فامیلامون میان مهمونی جاریم که غریبه هست بیشتر باهاشون جیک تو جیک میشه تا من

بخدا میخاستم راز کم حرفیتو بیای بهم بگی از بس اعصابم از دست این اخلاقم خورده🤕 گلم متاسفانه چرت و پر ...

😂😂😂یعنی خوشحال باشم؟ هیچی بشین ی گوشه و به حرف بقیه گوش کن 

مثلا من با شوهرم فامیلیم . وقتی فامیلامون میان مهمونی جاریم که غریبه هست بیشتر باهاشون جیک تو جیک می ...

یه ذره تمرین کن سعی کن درمورد یه موضوعی حرف میزنن توهم نظر بدی یا یه موضوعی پیدا کن حرف بزنی 

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
چیکتر کنیم بنظرت . اطرافیان خیلی اهل شوخی و خنده و حرفن و خیلی با اینکارشون دیده میشن

نمیدونم واقعا بخدا من کلا ساکتم همه میگن به زور باید حرف بکشی از دهنت فکر میکنن خودمو چس میکنم

اوردوز مغزی در اثر مصرف زیاد فکر
2706