2733
2734
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186713 بازدید | 2084 پست
نه ازدواج اولشه

وا 

چقدر زیاد شدن 

امروز چندمین تاپیکه میبینم دارن زن مرد طلاق داده میشن

هی 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

پاشدیم وسایل اینا آماده کردیم 

ما رفتیم 

عروسشونو شوهرش گفته بود خستم نمیتونه بیاره اونم به خواستگارم (رحیم) هم خواب بود به مامانش گفته بودن اونو بیدار کرده بودن تا هم خواهرش بیاره هم عروسشونو انگار خیلی واجبه از شب ساعت 10 بهم گفت می‌خوابه 

ولی اون به شوق دیدن من بیدار شده بود اونارو اورد

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومد یکم نشستن چایی خورد یکم حرف زدیم خواستگارم رفت فقط ما خانوما موندیم 

اعصابم خورده دارم با گریه تایپ میکنم

2728

خواهرش شروع کرد گفت رحیم اونقدر خوبه میبینی نصف شب از خوابش زده پا شده مارو آورده اینجا

یکم از اخلاقای خوبش گفتن واقعا هم اونجوریه خیلی خیلی خوبه 

گفت حتی به زن سابقشم اونجوری بود 

وقتی میومد خونه مامانم شب که میخوابید ظهر 2 بیدار میشد با این همه رحیم به ماها میگفت سر و صدا نکنین عشقم خوابه 

خواهرش شروع کرد گفت رحیم اونقدر خوبه میبینی نصف شب از خوابش زده پا شده مارو آورده اینجا یکم از اخلا ...

پس خواهرشوهرت میخاد کرم بریزه

دوستای گلم میشه برای سلامتی پسرام و مامانم با دلای پاک و مهربونتون دعا کنید.منم برای تک‌تکتون دعا میکنم  
2738
2706