2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۲۷ سالمه یه بچه دارم یکی تو شکممه حس میکنم ۱۷ سالمه هنوز حس خاصی نداره

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

من از الان غصه به بغل گرفدم 😢😭نمخام ۲۰شم😭😭😭 

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2738

سي سالگى تازه اول جوونيه. از لحاظ زندگى و تجربه ، تا بيست سال خيلي بچه ايم ، بيست تا سى بچه ايم ، سي تا چهل نوجوان و جوانيم تازه. يه خانومى بود ٣٠سال ميگف قبلنا فك ميكردم ٣٠ بشم چ پير اما الان تازه ميبينم اول جوونى

[QUOTE=216725203]۲۷ سالمه یه بچه دارم یکی تو شکممه حس میکنم ۱۷ سالمه هنچز حس خاصی نداره[/QUOTEهه منم ۲۷ سالمه یه پسر ۸ ساله یه دختر  ۴ ساله دارم ولی فک میکنم ۲۴. ۲۵ سالمه نمیخوام قبول کنم ۳۰ سالگیم نزدیکه چون بعدش میشم ۴۰😟😱😰😭

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 

به چشم به هم زدنی میاد و میره معمولا بیست و سه ......به بعد درگیر ازدواج و بچه داری ....میشن معلوم نیست عمر چیجوری میره به خودت میای میبینی شدی سی و خوردهدای 

بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین 

من بیستم😂😂

فمیدم😄

ولی لامصب حس پیر شی خییلی بده فقد نوجوونی خوبع😻 چهارده سالگیم اینقد انتظار کشیدم ۱۵شم ۱۸سالگی که مث برق باد گذش نفهمیدم😣 چرا اینجوری شده 😭

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2706