2737
2734

دوووقلوهای خالم ۵سالشونه خونمون بودن 

یعععنی مممخمو ترکوندن

پدددر گربمو درآوردن ..پیشیم فینگیلیه بچچمو کلافه کردن اصن دوس داشتم بزنمشون

انقدر حرص خوردما ۵کیلو لاغرکردم امروز😐😐

هر کی دنبال دوقلو زاییدنه خواهشا بیخیال شه 

اگر زندگیش مهمع براش😂😂😂

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️

من عاشق بچع دوقلوام

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه بعد بیان خونتون گربه از دستشون فرار میکنه😁

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
2731
2738
من دوقلو باردارم چرا این چند وقته همه میان ته دلمو خالی میکنن😂😂

اخی عزیزممم مبارکت باشه

بخدا خیلی سخته من ازدور دیدم میگم اینو ببین بیچاره خالم چی میکشه

امروز عصبی شده بودم ازدستشون ۵سالشونه 😭😭😭

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
اخی عزیزممم مبارکت باشه بخدا خیلی سخته من ازدور دیدم میگم اینو ببین بیچاره خالم چی میکشه امروز عصب ...

من سه تا دیگه هم دارم

اگر در حد شیطونیه،عادت دارم🥲

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
من دوقلو باردارم چرا این چند وقته همه میان ته دلمو خالی میکنن😂😂

بنده مادر دوعدد بچه تقریبا دوقلو هستم(ی سال فاصله سنی)پدرم درومده

از خدای منان صبر فراوان برایت ارزو دارم موفق باشی 

درکنار تمام شب بیداری ها خستگی ها عن و پیف پوشک گرفتن ها و سوال جواب دادن ها و....

البته انقد شیرینهههه اگه شوهرم خوب بود ی دوقلو میاوردم حیف همین دوتا از سر جدوابادشم زیادیه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2706