2726

سلام من خودم خیلی وقتا چیزای بی ربط به ذهنم میاد و کاملا درست هستن یا مثلا یه اتفاقی که قراره بیوفته رو حس میکنم و اتفاق میوفته و ...! 

الان ثابت میکنم بهتون هم با این کاربری هم کاربری دومم من تاحالا تاپیک زدم یا تو تاپیک ها گفتم به بقیه و درست در اومده یا حتی خصوصی...! 

اگه میشه بعد از دیدن پیام ها قضاوت کنید ! من بعدش تاپیک رو قفل میکنم که دعوا نشه و نترکه 

من خودم برای خودم شک به دلم میوفته و سخت میتونم حس کنم ها اینم بگم!

از من نپرسید اگه بخوام تاپیک میزنم و یا بعضی وقتا حسم درست کار نمیکنه اینم هست

و بعضیا میگن مگه خدایی و نمیشه و ... الان که شده چون خدا خواسته من بعضی چیزها به دلم بیوفته خودمم دنبال جواب درباره یه موضوعم که هیچ جوابی حس نمیکنم !😢 چون اتفاقی میشه و بعضی وقتا ...!

عکس ها هم گناه اگه برداشته بشن بر ندارید اکه میشه ممنون😍😥

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای من بگو خونه میخرم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
خب لباسم چه رنگیه

من نخواستم تاپیک بزنم اثبات کنم یعنی تک تک جواب بدم فقط شات ها رو فرستادم که فکر نکنن ادعاست 

و شاید آبی یا بنفش یا سفید یا سبز نمیدونم من وقتی شک به دلم میوفته حسم خوب نمیشه...!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
دوقلو باردار میشم؟چندتا بچه دارم؟

شاید دوتا پسر یعنی دوتای اول شاید پسر باشن

من کی مامان میشم؟لطفاًبگو

۵ ماه هفته سال 

من نخواستم تاپیک بزنم اثبات کنم یعنی تک تک جواب بدم فقط شات ها رو فرستادم که فکر نکنن ادعاست  ...

اولین باره میگم😐 

در مورد من چی فکر میکنی؟

❤️💫یارَفیقَ من لا رَفیقَ لَهُ 💫❤️. 🥀
2706