2703
2553
سلام
من تصمیم گرفتم بعد این یه مقدار پول برای خرید کتاب کنار بذارم عاشق کتاب خوندنم منتها فعلا کتاب در دسترس ندارم(خوندم وتکراری شده)
میخوام بهم کمک کنین و کتابای خوب تاریخی و رمان و هر کتاب خوبی که خوندیدن و لذت بردین رو معرفی کنین.
به جای حرفای خاله زنگی و حرفیدن با تلفن واینرنت.. کتاب خوندن رومیخوام جایگزین کنم.
تانریم امودوم سنه باغلیدی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
آفرین ایده ی خوبیه سعی کن تاپیک رو نگه داری و یه خلاصه اولش بذاری از لیست کتابهای معرفی شده کتاب رو میشه دانلود کرد یا امانت گرفت لازم نیست مدام بخریم
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2714
خیلی فکر خوبیه. من اگه یه کتاب خوب بخونم، معمولا برام جالب میشه که بقیه کتابهای اون نویسنده را هم بخونم. فعلا کتابهای هرمان هسه را دارم میخونم. که عالیه و یه مجموعه داستان از نویسنده های امریکای جنوبی که در یک کتاب گردآورى شده و دید جالبی از فرهنگ امریکای جنوبی را ارائه میده.
محدودیت صفر روانشناسی
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
عطر سنبل عطر کاج زندگی نامه هست و طنزگونه. کتاب پرفروش امریکاست. اما نویسنده اش ایرانی. و کتاب به زبان فارسی ترجمه شده
من کتاب (بیشعوری) رو خوندم از دکتر (خاویار کرمنت) خیلی جالبه و تامل برانگیز. البته به نظر من
گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
2706