2726
عنوان

بیایید کتابای خوبی رو که خوندین رو بهم معرفی کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 36 پست
می تونی همین تاپیک رو نگه داری نورا بعد از یه مدت میشه یک تاپیک مفید و پر بار
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آنا کارنینا رمان لئو تولستوی
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2728
بربادرفته متن کامل در چهار جلد و جلد پنجم اسکارلت واقعا هم رمان و هم تاریخی من پانزده سال پیش خوندم اما آنقدر باهاش زندگی کردم که هنوز صحنه هاش جلوی جشممه
آدم حس میکنه که برای تربیت نسل فهیم و با دانش باید مادران آگاهی داشته باشیم و این زمانی محقق میشه که مطالعه داشته باشیم من به عینه دیدم که افرادی که درباره نوزادان کتاب مطالعه کردن با آگاهی بیشتر شروع به آموزش کردن و کودکان باهوش تری نسبت به خانومایی که فقط به فکر لباس و غذا وگردش بودن داشتن
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
بله واقعا ریشه ی بسیاری از مشکلات جامعه فرهنگ هست .و فرهنگ هم با مطالعه درست میشه. و متاسفانه باز همون مطالعه هم فرهنگ میخواد که .... خلاصه باید از یه جایی شروع کنیم
نیرنگستان صادق هدابت دارم میخونم متفاوته.بار علمی نداره.بیشتر جنبه دانایی بیشتر نسبت به عقایدو خرافه مردمه. از همههه خرافات و عقاید که رسم بودن حرف زده.مث چله زن باردار و رسومات عروسی و خواب و... ...
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
2706