2137
2217

میام اینجا😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بیرون با بچا 

‏من اگه بمیرمم پدر مادرم سر قبرم با‌گریه میگن پاشو ببین بچه‌ها مردم چطوری زنده میمونن ولی تو نه.‏وقتی میگید دهنت سرویس، چهار پنج‌تا دانش‌آموز میذارم تو دهنم میبرم جلو مدرسه‌شون پیاده‌شون میکنم.‏ اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

منم خیلی تنهام و حوصلم سر رفته.میخوام قلاب بافی کنم 

البته تا وسایلشو بخرم زمستونم تموم شده☹

خدا جونم منتظر اون روزم که منم تیکر بارداریه دختر نازنینمو بذارم. اگه میشه لطف کنین برایه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2050

در حال رفت و آمد به توالت هستم.

گلاب به روتون همش میارم بالا.دیگه وقت نمیکنم حوصلم سر بره

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

منم خیلی تنهام دو ساله که مدارس مجازیه از خونه بیرون نرفتم 

تمرین خط انجام میدم 

تونستم یه زبان جدید یاد بگیرم 

بافت مو تمرین می کنم 

قرآن حفظ می کنم 

ورزش میکنم

رقص یاد میگیرم 

کار های هنری انجام میدم

آهنگ مورد علاقتو گوش فیلم مورد علاقتو ببین سریال وینچنزو محشره ببینش ، زبان جدید یاد بگیر کتاب بخون برقص ورزش کن غذای جدید درست کن کمد لباسیتو مرتب کن برو پیاده روی برو پیک نیک یه جای خلوت

1718