2726

نه نیست

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

نه باید دردت مرتب بشه

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی منظم

مثلا اول هر نیم ساعت

بعد هر یه ربع

بعد که به هر ۵ دقیقه رسید برو بیمارستان

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
چیکار کنه اروم شه ن میتونه دراز بکشه ن بشینه

منم کمرم درد میگرفت کاریش نمیتونستم بکنم

یجوری دراز بکش ارومتر بشه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
چیکار کنه اروم شه ن میتونه دراز بکشه ن بشینه

نمی دونم 

شاید غذای سنگین خوردی،،یا حبوبات،،نفخ نداری

درد مرتب یعنی چی؟ الان دو ساعته مداوم کمر درد داره،،؟

دو ساعته ،،،یعنی چه جوری

دو ساعته ،،،یعنی چه جوری

یعنی 

آیا مداوم،،،یا ول میکنه

2706