2726
عنوان

عکسمو میذارم نظر بدین

6721 بازدید | 181 پست

تو این نی نی سایت عکس چشای خودمو خواستگارمو گذاشته بودم یکی گفت خواستگارت ازت سرتره 😕اعتماد به نفسمم صفره و واقعا حس میکنم از من سرتره به منم میگن خوشگلی ولی خب احساس بدی بهم دست میده کسی که قراره ازدواج کنم باهاش از من خوشگل تر باشه 

ساده ترین عکسمو میذارم بدون ادیت و فیلت.ر که با دوربین گوشی گرفته شده 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

بزار

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کو

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بزارزود

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
2706