2733
2734

انشاالله یه زایمان خوب داشته باشی واسه ما منتظرام دعا کن دعات میگیره 😞

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟ فدای جانت جان مادر....میدانی تصمیم دارم به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه احزانم را گلستان جوانه ات کردی چه صدایت کنم؟جان مادر.البته خیلی سال است که دوست دارم تورا جان صدا کنم راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمیایی  جان مادر جانه جانه جانم چه لذت بخش است وقتی حس کنم تو هستی و دست روی شکمم بگذارم و بگویم جان مادرعشق مادر، خانه ام سوت و کور است نمیایی؟چه زیباست در جمع باشم و تو فریاد بزنی ماما بگویم جان مادرنازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.جان مادر پیشانی ات را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روزی شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی و لباس نوزادی بر تن داشته باشی، آخ ،که چه لذتی دارد ماچی از بین دو ابرو ات بگیرم و بگویم خدایا شکر که جان دوباره دادی به وجودم آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم تنم میلرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت من عاشقت هستم جان مادر مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شدم دیگر توانی برایم نمانده تورا می خواهم جان مادر😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شنیدم با ورزش ولی باورم نمیشه چون من اگه این کارو کنم دیگه بعدش زندگیم داغون میشه 

نه بابا داغون واسه چی

من هیکلمم مثل قبل بارداریم شده شکمم ترک نداشت انگار نه انگار

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
نه بابا داغون واسه چی من هیکلمم مثل قبل بارداریم شده شکمم ترک نداشت انگار نه انگار

چطور آخه ترک ندارع 

آخه عزیزم خیلی ها با بخیه و جمع شدن هم شوهراشون راضی نیستن مثل اول نمیشه

باهرکی ساختیم باختیم
چطور آخه ترک ندارع  آخه عزیزم خیلی ها با بخیه و جمع شدن هم شوهراشون راضی نیستن مثل اول نمیشه

شوهر من مشکلی نداره میگه بهتری حتی😂🤣

اعتماد به نفس خیلی مهمه وقتی خانوما خودشون و بعد زایمان قبول ندارن مردام همین میشن

ترک به جنس پوست ربط داره و اینکه قبل بارداری و در طول بارداری وزنت نرمال باشه

شوهر من مشکلی نداره میگه بهتری حتی😂🤣 اعتماد به نفس خیلی مهمه وقتی خانوما خودشون و بعد زایمان قبول ...

وقتی شوهرت تا قبلش سی ثانیه ای کارش تموم میشده بعد زایمان شده بیست دقیقه اونم انگار نه انگار اعتماد ب نفس کیلویی چند😅

باهرکی ساختیم باختیم
وقتی شوهرت تا قبلش سی ثانیه ای کارش تموم میشده بعد زایمان شده بیست دقیقه اونم انگار نه انگار اعتماد ...

ای بابا🤣

2706