2726

واییی هنوز تووو شوکم خانوووما . با شوهرم رفتیم ی کلینیک زیبایی سمت جردن خیر سرم لبامو ژل بزنم..تا وارد شدیم ی لحظه فکر کردم محیط زنونس اما دیدم یکی دوتا اقاهم نشسته.شاید باورتون نشه ۵ تا خانم اونجا کار میکردن همه شلوار جین تا زانو ی تیشرت و موباز 😳😳😧 حتی مراجعه کننده هاشونم بعضیاشون بدون حجاب بودن ..من خودم خیلی سختگیر نیستم تو پوشش و به خودشون مربوطه اما سوالم اینجاست که آیا اینارو بهشون گیر نمیدن؟ چجوری انقدر راحت و اوپن بودن اخه تو ی کلینیک ؟! خیلی عجیب بود برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان دیگ هرچی میبینم تعجب نمیکنم

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

کلینین های زیبایی بیشتر همینطورن من باشوهرم رفتم 

دندون پزشکی خانومه لباس ازین فانتزیا پوشیده بود

ببخشیدا چاک سینش تا ته مشخص بود فقطم ی دستمال سر بسته بود گردن همه باز بعد خم شده بود روشوهرم دندوناشو معاینه کنه مثل اینکه بهشون کارندارن😐😐

من رفته بودم مطب برای لیزر 

خودشون راحت بودن 

فکر میکردن برای بقیه هم مهم نیست اونایی که اومده بودن فول بادی برای لیزر موهای زاید روی تخت دراز کشیده بودن راحت درو باز میکردن میرفتن و میومدن توی سالن هم آقا بود دیگه نرفتم اونجا

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم

اره بعضی جاها اینجوریه

من تو یه شرکت خصوصی ۶ ۷ سال پیش برای مصاحبه رفتم تو اپادانا، اکثرا با کت و دامن و کت و شلوار بدون روسری بودن

درواقع در ایران جاهایی که سربسته هست فقط میشه راحت بود

چی بگم که سکوت بهتره...

مناطق بالای تهران همینطوره گلم

ولی اینم بگم

اونایی ک اصیل هستند و دارای ثروت فراوون

ازین کارا نمی‌کنند

من تو پاسداران،اقدسیه،زعفرانیه

هرکی رو دیدم

بسیار شیک و ساده بود

هرچی اداس مال گداس   والا

2706