2410
2553

واییی هنوز تووو شوکم خانوووما . با شوهرم رفتیم ی کلینیک زیبایی سمت جردن خیر سرم لبامو ژل بزنم..تا وارد شدیم ی لحظه فکر کردم محیط زنونس اما دیدم یکی دوتا اقاهم نشسته.شاید باورتون نشه ۵ تا خانم اونجا کار میکردن همه شلوار جین تا زانو ی تیشرت و موباز 😳😳😧 حتی مراجعه کننده هاشونم بعضیاشون بدون حجاب بودن ..من خودم خیلی سختگیر نیستم تو پوشش و به خودشون مربوطه اما سوالم اینجاست که آیا اینارو بهشون گیر نمیدن؟ چجوری انقدر راحت و اوپن بودن اخه تو ی کلینیک ؟! خیلی عجیب بود برام

مبارکه گلی

درد داشت؟

چقد هزینه کردی

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم یه کلینیک زیبایی میرم همینجوری هستن، از اول تا وقتی نوبتم بشه فقط رنگ و مدل موهاشونو نگاه میکنم... اونجا به روسری یه کلاه کج سرشونه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

من دندونپزشکی هم میرم خانم دکتر و منشیش بدون روسری هستن

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2714

این روزها وقتی میرم بیرون میگم نکنه هلند هم انقلاب شده 😂فقط من روسری سرمه حتی. چیزی به اسم روسری دورشون نیست فوقش ی هودی کلاه دار تنشونه که مثلا کسی خواست گیر بده کلاهشو بپوشن وای تو ای سرما من دنبلل دستکشم اون وقت پر و پاچه انداختن بیرون خو یخ میکنی بدبخت 😁😂

من جدیدا دکتر میرم اکثرا اینجوری هستن دکترها ،مخصوصا دندون پزشکی 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!