2726
عنوان

پنجشنبه ها

83 بازدید | 7 پست

من اکثر پنجشنبه ها سفارش حلوا دارم موقع درست کردن برای مادرم فاتحه میخونم میگم برسه به روحشون و روح همه اموات کاش هیچوقت هیچکس بی موقع مادرشو از دست نده 

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   

خدا رحمتش کنه🖤

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون

غم نبینی گلم😘

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
غم نبینی گلم😘

توام انشالله دختر خوب😘

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
توام انشالله دختر خوب😘

مرسی مهربون😘