2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داییم خیلییی جوجه و کوبیده هاش خوبه حرف نداره

داییت کجا پیدا کنیم

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...

من برای گوشتش هم خیلی ترکیبات رو امتحان کردم آخرش هم دیدم هیچی مثل کار خود قصاب نیست،بهش سفارش میونیم و خودش یه ترکیب عالی میزنه از دنبه و گوشت گوساله و گوسفند و پیاز، و مافقط کباب رو به سیخ میکشیم که اونم گفتم دستگاه کباب زن پلاستیکی گرفتم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

اولا اینکه پیازت باید کاملا بدون اب باشه ابشو خوب بگیر , دو قلشق پودر نان باگت اضافه کن , و خوب ورزش بده گوشتتو جوری که چربیش دربیاد رو دستت حداقل ده دقیقه یه ربع , بذار تو یخچال حدود دو ساعت بمونه بعد که سیخ کشیدی دو طرفشو بچسبون به سیخ و با انگشتت هم رو کباب فشار بده از اول تا اخرش , ما کوبیده هامون اصلا نمیریزه نخ هم نمیبندیم

گوشت گوسفند و گوساله مخلوط ،پیاز اب گرفته،ورز زیاد، استراحت دادن‌گوشت تو یخچال بعد ورز دیگه نمیریزه، ...

عزیزم همشو انجام میدم بازم سالم درنمیاد تیکه تیکه میشه رو سیخ

یه بار خواس کوبیده درس کنه دعوتت میکنم فقط باید بیای شیراز رسیدی خدم همراهیت میکنم تا خونشون😂😂😂

تو دعوت کن با کله میام از اهواز تا شیراز که راهی نیس😀😁

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
2706