2137
2106
عنوان

ازدواج به راه دور...

756 بازدید | 85 پست

سلام دوستای گلم 

خاستگار من واسه یه شهر دیگست و تقریبا ۷ساعت فاصله زمانی داریم 

اما واقعا دوسش دارم❤

عزیزایی که تجربه ازدواج با غریب رو دارن و تو شهر غریب زندگی کردن 

لطفا از تجربیاتشون بگم 

این دوری میشه دلیلی باشه واسه نه گفتن؟

خانواده هم اصلا راضی نیستن😔

دلیلشم فقط مسافته و اینکه ایشون غریبن 

اما خیلی دوسشون دارم

ممنون میشم کمک کنید❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من راه دور ازدواج کردم البته نه خیلی دور،ولی خودم آدم مستقلی بودم و هستم اگر نمیتونی مستقل باشی بگو نه،سخته باید قوی باشی،بارداری تنهایی زایمان همه چی ،گاهی دلت میترکه یه غروب بری خونه کسی ولی کسی رو نداری توی شهرت

2166

الان نامزد داییم خونمونه ازتهران اومده ما شیرازیم 😁 برا آخر هفته اومده فقط و هفته دیگه میره 

دیگه باید تحمل کرد دوری خوبه به نظرم 

خدایا اگر تو نباشی من نیستملطفا واسم صلوات بفرستین ممنونم عزیزان ♡

ببین من اطراف شهر پدریم ساکنم واقعا برام داستانه این مسافت یک ساعته!حالا تو میگی ساعت!!!نکن این کارو من یعد از شش سال تجربه دارم بهت میگم

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم یه خاستگار برام اومد دو سالم از خودم کوچیکتر بود شهرشون از ما دور بود خانوادم قبول نکردن منم بر خلاف میل باطنیم جواب رد دادم

💖بالای آسمان این شهر ❤خدایی❤را دیده‌ام که "هر  غیر ممکنی راممکن میکند"💖خدایا دوستت دارم💖🥰🥰❤جوانیم فدای قدمهایت یا 💖صاحب الزمان💖ادرکنی ❤میشه برا سلامتی و ظهور آقا امام زمان و حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید🙏🙏لطفا اینقدر درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم
2050

نه عزیزم اصلا خوب نیست 

من از تهران اومدم تبریز 

واقعا سخته مریض میشی کسی پیشت نیست مریض میشن نمیتونی سریع بری پیششون نگران میمونی 

درسته زندگیمو دوست دارم اما همش ته دلم آرزو میکنم به خانوادم نزدیکتر بشم 

تازه من شرایطم بهتر از شماس .خانواده مادرم تو شهرمون هستن اما هیچکی پدر مادر نمیشه

سلام عزیزم.  من یک نمونه ازدواج از شهرستان به تهران هستم با 600 کیلو متر فاصله چبزی بین 6_7 سآعت . 2/5 ساله تهرانم .همسر منم غریبه است . از طریق واسطه ازدواج کردم . ... سال اول که تقریبا 2 ماه یکبار می رفتیم  بخاطر وام ازدواج هم چند بار رفتیم . اگه دختر قوی هستی میتونی . من متوسط کمی نازک نارنجی کمی هم قوی . باید بدونی شهر غریب فقط دوری ک دوستی نیست . مریضی هست انشاءالله بارداری و زایمان هست اسباب کشی هست اوووووو.  

من 2 بار کرونا گرفتم بار اول خیلی سخت. همسرم تنها کسی بود که داشتم آشپزی کامل بلده . خدایی بهم نمی رسید مرده بودم . باردار شدم دیگه نتونستم برم 7 ماه نرفتم . فقط بهم بگو خانواده طرف  هم اینجاست ؟؟؟ ما هر دو خانواده شهرستان هستن

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 

توروخدا با کسی فرهنگش ب تو نمیخوره ازدواج نکن ازت خواهس میکنم من الان دارم جدا میشم و علت اصلی هم همین تفاوت فرهنگ هامون بود 

تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم میشه برام دعا کنین؟🤯🥴         من به قربان خدا چون که مرا غمگین دید..                            بهر خوشحالی من دردلم انداخت تو را😊😍                        

کلا بستگی به شوهر آدم داره اونی که بدجنس و اذیت کن باشه تو خونه باباتم خونت رو میکنه تو شیشه 

ولی راه دور خوبیش اینه که مستقل بار میای خودت از پس خودت برمیای و تا خودت نگی اسرار زندگیت محفوظه 

اما بدیاش تنهاییه مسافته دوره که امکان سر زدن زیاد رو میگیره مخصوصا با این هزینه های رفت و آمد 

2183
ببین من اطراف شهر پدریم ساکنم واقعا برام داستانه این مسافت یک ساعته!حالا تو میگی ساعت!!!نکن این کارو ...

واقعا دوسش دارم 

کنارش خیلی احساس خوبی دارم 

خاستگار هم شهری خوبی دارم اما خب اصلا دوسشون ندارم

من راه دور ازدواج کردم البته نه خیلی دور،ولی خودم آدم مستقلی بودم و هستم اگر نمیتونی مستقل باشی بگو ...

آخ که چقدر عصرها جمعه تو غربت سنگین تره .....

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 

آدما با هم فرق دارن عزیزم!یکی میتونه با این شرایط کنار بیاد یکی نمیتونه!

فقط اگر قراره وقتی رفتی اونجا توقع داشته باشی شوهرت کارو زندگیو ول کنه تورو ببره بچرخونه بهتره منصرف شی!

اونجا باید خودت خودتو سرگرم کنی!

دلتنگی مال ماه های اوله بعد به مرور حل میشه!هرچی بیشتر مقاومت کنی دیرتر با شهر غریب خو میگیری پس نباید مقاومت داشته باشی

از اون آقا هم مطمئن شو اونجا تورو هی ول نمیکنه بره دنبال دوستو رفیق یا اینکه خودشو اطرافیاش تنها گیرت بیارن اذیتت کنن!

تاااااا میتونی این آقارو بسنج!چون اگر شریک زندگیت خوب نباشه اونجا روانی میشی!

دعا کنید سال دیگه همین موقع منو همسرم به رهایی رسیده باشیم