2137
2106

بزارنگاه کنه تابترکه

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

ناراحتی هم داره خب

اگه مقداری یا بیشتر از مقداری مذهبی هست، یه وقت به عنوان اینکه خودت این مطلب رو خوندی و جالب بوده، حدیث ثواب نگاه نکردن به نامحرم رو براش بگو

رازی نهفته در پس حرفی نگفته است                                  مگذار درد دل کنم و دردسر شود...!
متنفر میشم

آها🤦🏻‍♀️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2050
2183
راس میگه چطو متوجه نشدیذ اون موقع؟؟

عدم اگاهی ، متاسفانه وقتی تاپیکای اینجارو میخونم متوجه میشم یه عده فقططط میخواستن ازدواج کنن 

اینقدر که ترس از مجرد موندن و بالا رفتن سن داشتن حواسشون به کیفیت ازدواج نبوده 

وقتی دختر خانومی میاد میگه مادر من ۳۵ سالشه و خودشم ۱۸ ساله و ۱۳ سالگی ازدواج کرده چه انتظاری داری ازین جماعت؟ ادم اول خودشو پتانسیل هاشو میشناسه بعد سلیقه و معیاراشو دسته بندی میکنه و طرف رو بررسی ببینه کدوم هارو داره یا نداره و تا چه حد میتونه با این ادم سازگاری کنه 

ولی شناخت رو گذاشتن واسه بعد عقد و ازدواج 😄

چشماشو دربیار

به نظرم بیفایده اس با اینجور مردا جنگیدن بیهموده اس یا باید خود زن بیخیال باشه و واسش مهم نباشه یا کلا بزاره بره ندیدم مردای اینجوری تغییر دیدگاه بدن چون مریضن 

بعدشم ما تو فامیلمون یه اقایی بود دیگه همه ازش فراری بودن چون همه رو دید میزد زنشم نمیتونس جلوشو بگیره پیش زنش باز انجام میداد یه مغازه داشت به پسرش میگف یه دختر بعنوان منشی بیاریم هم مغازه رو اداره کنه هم خودمون ازش استفاده کنیم و کیف و حال همه فامیلم اینو میدونستن جلو همه میگف