2703
2553

درمانش اینه که با هرکس مثل خودش رفتار کنی 

منم قبلا خیلی ساده بودم به همه خوبی میکردم بدون هیچ چشم داشتی ولی بعدش می‌دیدم پشت سر به سادگیم میخندن منم الان شدم مثل خودشون

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
مرسی خیلی زود به همه اعتماد میکنم سر این موضوع خیلی ضربه خوردم فکر میکنم همه ی آدما خوبن انگار ک ...

یادبگیرباهرکس کپ خودش رفتارنکنی..بذارش کنار راحت تعارف نداشت باش باکسی وسلام

ادمادنبال رفاقت ناب نیستن ادمافقط ادعادارن،بعضیا ها فقط

وگرنه ادم هس ک میشه بازهرماربخوریش ازبسکه روراست وشفافه وراز دارتورابطه ش ورفاقتش...آدم داریم تا ادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
درمانش اینه که با هرکس مثل خودش رفتار کنی  منم قبلا خیلی ساده بودم به همه خوبی میکردم بدون هیچ ...

خیلی سعی میکنم خودم تغییر بدم ولی هیچ وقت موفق نشدم

خیلی بانمکم خودم میدونم
2714
چطوري؟

پستای بالاتر گفتم عزیزم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
یعنی چی نمیتونی گریه کنی؟ نمیتونی یاد بیاری؟

نه وقتی میخوام تعریف کنم حالم خیلی خراب میشه

کلا نمیتونم احساساتمو بروز بدم

اگه بروز بدم بدتر میشم

درونگرام

خیلی بانمکم خودم میدونم
خیلی سعی میکنم خودم تغییر بدم ولی هیچ وقت موفق نشدم

اشتباه میکنی آخرش یه ضربه بزرگ میخوری خدایی نکرده

تمام تلاشت و به کار بگیر سادگی و بی شیله پیلگی خوبه اما الان دیگه زمانش نیست الان همه گرگ شدن منتظرن یکی و پیداکنن ساده باشه ازش سواستفاده کنن

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2706