2726
عنوان

خشم و حس تنفر به بعضی ادمها

173 بازدید | 13 پست

آدم مهربونی ام،.. خیلی وقتا از شکم خودم زدم ب بقیه کمک کردم، 

اما نسبت به بعضیا احساس تنفر دارم.. 

واقعا بدم میاد... چرا؟ 

چون همش کلاس گذاشتن (هیچی نبودن از خودشون مدام تعریف کردن) 

هی گفتن پولداریم باکلاسیم و... 

اما آخر بی فرهنگی بودن. 

نمیدونم چرا... ولی واقعا بدم اومده. 

خب طبیعیه 

البته به شرطی که باعث اذیت شدنت نشه 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا جاریم مدام از خانواده ش تعریف میکنه ک اره ما خیلی باکلاسیم!... و... 

ولی بخدا قسم دروغ نمیگم پایین شهر زندگی میکنن و فرهنگ آداب معاشرت صفر. حتی بلد نیستن احوال پرسی کنن. ولی مدام تعریف تعریف.... چرا واقعا ما آدمها اینجوری هستیم

2728
خب طبیعیه  البته به شرطی که باعث اذیت شدنت نشه

من چند ماه با همسرم دوست بودم. تو دوران دوستی جاریم مدام میگفت خانواده ما باکلاس هست وااای اگر بدونی اینجوری و اونجوری.... ولی وقتی آشنا شدم و یکی دوبار رفتم دیدم آخر بی فرهنگی آن. فقط برای من حرف می‌زد زبون میزد. خیلی خشم دارم.. انگار منو پایین می اورد

مثلا جاریم مدام از خانواده ش تعریف میکنه ک اره ما خیلی باکلاسیم!... و...  ولی بخدا قسم دروغ نم ...

وای عزیزم درکت میکنم تحمل کردن ایتجور آدما خیلی سخته ولی به این نتیجه رسیدم که باید بیشتر رو خودم کارکنم که نحوه برخورد درست بااین آدما رو یاد بگیرم چون همیشه از این مدل آدما پیدا میشه بعضی وقتام ناگزیری که باهاشون ارتباط داشته باشی

از چی ناراحتی عزیزم؟ 

خواهر دوست پسر سابقم یه کار خیلی بی شرفمندانه علیه من انجام داده واقعا نمیتونم ببخشمش ... امیدوارم پدر مادرش از خونش بگذرن اعدامم نکنن😥😥

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
وای عزیزم درکت میکنم تحمل کردن ایتجور آدما خیلی سخته ولی به این نتیجه رسیدم که باید بیشتر رو خودم کا ...

من چن ماهی باهمسرم دوست بودم. جاریم مدام از خودش و خانوادش تعریف می‌کرد از باکلاسی و بافرهنگی حتی یادمه میگف فلان غذا رو نمیخوریم یا از این میوه ها و شکلات میخوریم دراین حد، 

بعد اینک عقد کردم وارد زندگی شدم فهمیدم بشدت بی فرهنگ هستن شاید از نظر مالی خوب و بهتراز ما باشن اما حتی سلام و علیک بلد نیستن. 

خیلی عقده کردم.... خیلی خشم کردم... نمیدونم چطوری خالی شم

من چند ماه با همسرم دوست بودم. تو دوران دوستی جاریم مدام میگفت خانواده ما باکلاس هست وااای اگر بدونی ...

خودت داری میگی بی فرهنگه و...

اصلا در حدی نیست که ذهنتو درگیرش کنی 

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂
داری جدی میگی؟ بگو کمکت کنیم 

تو این وضعیت چجور شوخی کنم اخه😶😑 ولی خوب شدا میگن عدو شود سبب خیر اگر خداخواهد .. اون حذف شه از صحنه روزگار دیگه همه مشکلامون حل میشه اینجوری دچار کارما هم نمیشم چون خودش باعث مرگش شد

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
من چن ماهی باهمسرم دوست بودم. جاریم مدام از خودش و خانوادش تعریف می‌کرد از باکلاسی و بافرهنگی حتی یا ...

آره میدونم چی میگی کسی که چیزی تو چنته داشته باشه مطمئنا انقد از خودش تعریف نمیکنه ولی به نظرم در مقابل این جور آدما فقط بیمحلی و داشتن اعتماد به نفس کارسازه شما فقط سعی کن خودت باش در مقابل حرفاوکاراش واکنش نشون نده