2703
2553
عنوان

نکات ازدواج با دوست پسر

351 بازدید | 26 پست

بیاید بهتون یاد بدم

1/ اول از همه باید دوست پسرتون از اول بگیر باشه

2/ برای دوست پسرتون خرج نکنید از اونم

نخواید براتون خرج کنه فعلا که نسبتی ندارید

3/ اولیل رابطتون الکیم شده بگید من به

مادرم گفتم من چیزیو از مادرم پنهون نمیکنم

4/به هیـــچچچ وجه نذارید بهتون دست بزنه

یه بغل ساده کافیه.... نه بیشتر

5/ وقتی خاست بیاد خواستگاریتون یکیو

واسطه کنید به خانوادتون نگید خودم انتخابش

کردم. اینجا اروپا نیست که خانوادهای خودمونم

که اکثرا سنتین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

۱/۲/۳/۵موافق نیستم

خانواده تا خانواده فرق داره

فکر کنم انقدر فرهنگ رفته بالا که خانواده ها بدونن نسل جدید،سنتی ازدواج نمیکنن و خودشون انتخاب میکنن

من خیلی ساده گفتم عاشق شدم و میخوایم ازدواج کنیم

مراسم خواستگاری هم نداشتیم

مورد یک،دوست پسز داشتن برای این نیست که ازدواج کنی،برای اینه که اشنا بشی و یه دوست داشته باشی 

بعدش ممکنه به ازدواج برسه 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

مورد دوم،اگر تولدی باشه چه مشکلی داره برای هم کادو بخرن؟

یا وقتی میرن دیدن هم،یه گل یا یه خوراکی بخرن 

اینجوری رابطه خشک هست 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2714
۱/۲/۳/۵موافق نیستم خانواده تا خانواده فرق داره فکر کنم انقدر فرهنگ رفته بالا که خانواده ها بدونن ن ...

اکثرا خانواده ها تو ایران مذهبیو سنتین

کلمه دوست پسر قبول نمیکنن

آفرین هممممه ی حرفاتو قبول دارم

منم نمیخوام ب خانوادم بگم که خودمون مجازی آشنا شدیم

میخوام بگم واسطه ای چیزی....

ولی  نگرانم.

باید یه داستانِ محکم درست کنیم دوتامون که مو لا درزش نره

خانواده دوتامون مذهبین

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
مورد دوم،اگر تولدی باشه چه مشکلی داره برای هم کادو بخرن؟ یا وقتی میرن دیدن هم،یه گل یا یه خوراکی بخ ...

بخرن ولی نه انقد که خرج زیادی مثلا اینجا یه دختر

تاپیک زده بود که 9 میلیون به دوست پسرم قرض دادم

اصلا چه معنی داره😕

اکثرا خانواده ها تو ایران مذهبیو سنتین کلمه دوست پسر قبول نمیکنن

نظرتون محترم

موافق نیستم 

اطراف من،همچین چیزی نیست و نبوده 

مخصوصا الان 

آفرین هممممه ی حرفاتو قبول دارم منم نمیخوام ب خانوادم بگم که خودمون مجازی آشنا شدیم میخوام بگم ...

مام مجازی اشنا شدیم من وقتی مادرم با شوهرم آشنا شد

مادرامون گفتن تو مطب دکتر منو دیدن خوششون اومده

2706