2726
عنوان

ماجراهای مشکوکی که هیچکس نفهمید

| مشاهده متن کامل بحث + 307827 بازدید | 1706 پست
جنازه ی عموم رو بعد از یه هفته پیدا کردن و قاتلش پیدا نشد الان ۱۶سال میشه

یا خدا

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدودا ۳۵ سال پیش یه اقا ۲۲ ساله تو روستاشون میره حمام کنه بعد ناپدید شد.گفتن اگخ غرق میشد جسدش میومد بالا یا بهرحال یجایی پیدا میشد.آبش یجوریه ک کسی ممکن نیست غرق شه.تا سالها هم غواص فرستادن زیر اب ولی نیست و ناپدید شد.گفتن اجنه بردنش.یسری هم ادعا کردن لخت تو کوه و بیابونا دیدنش میگن کار اجنس.اون روستا خیلی جن داشت خیلیام دیدع بودنشون.هیچوقتم پیدا نشد

ما تو فامیل نداریم ولی مشکوک ترین چیزی که شنیدم ماجرای ارمان و غزاله بود 

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
2728

یبارم به اقاعه حدود ۵۰ سال داشت صبح میره بیرون تو کوه و اینا دیگه برنمیگرده تا بعد ۱۰ روز لباساشو و استخوناشو تو جای گرگا پیدا میکنن

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!
نه خدا رو شکر فقط بعد از سالها فهمیدم علت همه اخلاق بد شوهرم حرفهای مادرش بوده.این حساب میشه؟🤔🤔🤔 ...

فاز این مادرشوهرا رو نمیفهمم انگار نه انگار خودشونم عروس بودن 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

دختر. برادر شوهرم یه شب. تو خونه. به قتل زسید. قاتلش پیدا نشد

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن‌است     مثل شهری که به روی گسل. زلزله هاست   (دوستای عزیز ما دو نفریم تاپیک متناقض دیدین گیج نشین با تشکر)🌹🌹🌹

ی پسر دخترن بودن ازدواج کرده بودن

عااااشق ب تمام معنا بودن

ی روز ک پسره برگشته خونه دیده زنش خودشو دار زده مرده🤕

هنوزم دلیلش رو نفهمیده

انقد دلم میسوزه برا پسره ک نگوووو🙁

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 
هیشکی خونه نبود یعنی؟

نه. پدرش شب کار بود. مادر وخواهرشم. رفته. بودن. عروسی. دختره. برا اولین. بار. اصرار میکنه. که من بمونم خونه درس. دارم. وفوقالعاده ترسو. بوده. مادر. وخاهرش. هر نیم. ساعت. زنگ میزدم باهاش حرف میزدن خیالشون راحت. بشه. بعد از  یکی. دوساعت. دیگه. تلفن. خونه. همش مشغول میزنه.   دستپاجپچه. بر میگردن. با جسد. دخترشون. روبرو میشن

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن‌است     مثل شهری که به روی گسل. زلزله هاست   (دوستای عزیز ما دو نفریم تاپیک متناقض دیدین گیج نشین با تشکر)🌹🌹🌹
نه. پدرش شب کار بود. مادر وخواهرشم. رفته. بودن. عروسی. دختره. برا اولین. بار. اصرار میکنه. که من بمو ...

یااا خدا😭

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
رامهرمز نبود؟؟

نمیدونم دقیق کجا 

ولی عکس سوختشو هم دیدم گفتن به چاپانه دیدش

جریانشو میدونم

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!
2706