2137
2106
عنوان

ماجراهای مشکوکی که هیچکس نفهمید

247754 بازدید | 1706 پست

تو دور اطرافتون دارین یا بعد یه مدت فهمیده باشین 

مثل قتل و گم شدن و اینا 

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!

اره الان یکی از اشناها فوت شده جوونم بود هیشکی نمیدونه چرا 

کسایی هم ک میدونن نمیگن

https://harfeto.timefriend.net/16267932972920     دَر واقِع قَوی تَرین دارویِ مُسَکِن بَرایِ یِک اِنسان؛یِک اِنسانِ دیگَست💊

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

ما یه فامیل داریم ۳۱ سال پیش فرار کرد دیگه هم فک کردن مرده 

بعد پارسال نمیدونم واسه چی اومدن تو ثبت احوال یکی اشنا بود دیدش 

یهو گفتم فلانی زنده شد😑

من که بیچاره شدم کاش ولی هیچ دلی                     گیرِ لحنِ بمِ مردانه محکم نشود...!
2165

آره.تو یکی از روستاهای شهرمون،طرف سر یه چیزی که باهم شریک بودن و دعواشون بالا میگیره باهم درگیر میشن،یکی اون یکی رو میکشه.قاتل مقتول رو تو آشپزخونه خونش چال میکنه.البته داداش قاتل خبر داشته.بعد 10سال بین دوتا برادر کینه و دشمنی پیش میاد.داداشه رفته لو داده.مقتول هم از شهر دیگه ای بوده.

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکی از فامیلامون سی سالش بود 

یهو مامانش گف مُرده...

دلیلش رو خودشون تو خانواده میدونن

ولی به هیچکس تو فامیل نمیگن

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم

یه دختر هم بود تو شهر خودمون معلم بود یروز میره مدرسه دیگه هیچوقت خونه نمیاد 

بعد سه روز جسد سوختشو تو بیابون میبین یعنی زغال شده بود 

2183
جنازه ی عموم رو بعد از یه هفته پیدا کردن و قاتلش پیدا نشد الان ۱۶سال میشه

یا خدا

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5 ‌‌‌‌‌‌‌‌    ‌‌‌‌‌     ‌  عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ

حدودا ۳۵ سال پیش یه اقا ۲۲ ساله تو روستاشون میره حمام کنه بعد ناپدید شد.گفتن اگخ غرق میشد جسدش میومد بالا یا بهرحال یجایی پیدا میشد.آبش یجوریه ک کسی ممکن نیست غرق شه.تا سالها هم غواص فرستادن زیر اب ولی نیست و ناپدید شد.گفتن اجنه بردنش.یسری هم ادعا کردن لخت تو کوه و بیابونا دیدنش میگن کار اجنس.اون روستا خیلی جن داشت خیلیام دیدع بودنشون.هیچوقتم پیدا نشد

ما تو فامیل نداریم ولی مشکوک ترین چیزی که شنیدم ماجرای ارمان و غزاله بود 

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5 ‌‌‌‌‌‌‌‌    ‌‌‌‌‌     ‌  عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ

یبارم به اقاعه حدود ۵۰ سال داشت صبح میره بیرون تو کوه و اینا دیگه برنمیگرده تا بعد ۱۰ روز لباساشو و استخوناشو تو جای گرگا پیدا میکنن