2726

سلام ..عشقا..من همون کاربرم ک بعد دوسال عروسی و دوسال نامزدی هنوز برنج پختن بلد نبودمو برنجام تا یک ماه پیش شفته یا زنده میبودن...خلاصه مجبور بودم هرمهمونی بیاد ببرم بیرون براغذا...

تااینک اتفاقی (تو یکی از تاپیکام هس)مادرشوهرم اومد خونمون..از برنجم نگم براتون که عین خمیر شده بود..طفلی زن خوبیه هیچی نگف حتی تعریف هم میکرد😂😂😂😂

خلاصه ب لطف شما برنجو کمو بیش یادگرفتم...دوروز بعدش پختم عالی شده بود و مادرشوهرمم تعریفمو کرد😛😛

بعذش هفت پیش خواهرشوهرم با دوتلمهمون اومدن خونمون ی سفره ای چیده یودم خدا کمکم کرد ..غالیییی شده بود انقد تعریف دست پختمو کرده بودن...

حالا همه اینا ب کنار...جوگیر شدم فردا پنج نفر خونوادمو مهمون دعوت کردم...قراره غذای هفت نفر بپزم ولی ازاونجایی ک اینا غذا زیاد میخورن باید خیلییی زیاد درست کنم..دعا کنین فردا شامم خوب باشه...این اولین باریه ک قرار برنج ده دوازده نفرو بپزم...فردا شب حتما عکس از شامم میدم...❤️❤️

خداروشکر

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاری نداره ک گل برنجتو پیمونه کن خیس کن داخل قابلمه ات یک بند انگشت و نصفی اب پر کن بزار بجوشه بعد دم کن برنج کاری نداره ک غذا ام از همه راحت تر مرغه منم مهمون داستم ۷ ۸ نفر بستنی و باسلوق و دو مدل غذا و ترشی تو همون روز درست کردم😁

اگه دیدی سختته واسه دوازده نفر درست کنی تو دوتا قابلمه ۶نفری برنجتو درست کن هرچند زیاد فرقی نداره

ن تو یک میپزم..برنجم ایرانیه..قبل اینک نی نی سایت بدونم..برا هر لیوان برنج مثلا دو لیوانو نیم اب میریختم🤲😑🤲

انقد میترسم..اینا قرار نه شب بیان...منم برنجو فقط کته بلدم...غذای ۱۲نفرو از ساعت چند بپزم برنجو

به نظرم چلو درست کنی خیلی بهتره آخه کته ریسکش خیلی بیشتره چند بار تمرین کن بتونی ازاین به بعد چلو درست کنی چون خیلی نسبت به کته ریسکش کم تره

2706