2726
عنوان

۴۴ تاا فیلم😨😨😨

141 بازدید | 7 پست

باید ببینم امروز اونم فیلم زیست معلمم فرستاده 💔 من هیچ حوصلم نمیشه ۴۴ تا فیلم طنز ببینم حالا فیلمای طولانیه تدریس معلمم😞 من برم ببینم ✋😞😪

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خبره😐

روزی ۱۰ تا میفرستاد

میتونی توی گالری ذخیره کنی یکم تندش کنی زودتر بگذره چون بعضی از معلما آروم آروم صحبت میکنن

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2728

فیلمی که استادم از ازمایشگاه فرستاده هفتصد و خرده ای مگه. هفتصصصدددد مگگگگ😱😱 اونم فقط جلسه ی اول.

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
چه خبره😐 روزی ۱۰ تا میفرستاد میتونی توی گالری ذخیره کنی یکم تندش کنی زودتر بگذره چون بعضی از معلم ...

گالریم این قابلیتو نداره فیلمارو یهو فرستاد ولی موقع امتحانا. بود الانم امتحان زیستو فاصله نزاشتن 💔 برای پنجمین بار هفته ی بعد امتحانشو دارم😞 

گالریم این قابلیتو نداره فیلمارو یهو فرستاد ولی موقع امتحانا. بود الانم امتحان زیستو فاصله نزاشتن 💔 ...

وقتی میخوای فیلمو پلی کنی برو تو تنظیمات که توی اون سه نقطه کنار گوشیه احتمالا باشه اونوقت فعالش کن

هوفف فک میکنن بچه ها رباتن😒

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
وقتی میخوای فیلمو پلی کنی برو تو تنظیمات که توی اون سه نقطه کنار گوشیه احتمالا باشه اونوقت فعالش کن ...

باید نکته. هاشو بنویسم آخه شایدم تو جزوم باشه😔