2204
2217
عنوان

۴۴ تاا فیلم😨😨😨

138 بازدید | 7 پست

باید ببینم امروز اونم فیلم زیست معلمم فرستاده 💔 من هیچ حوصلم نمیشه ۴۴ تا فیلم طنز ببینم حالا فیلمای طولانیه تدریس معلمم😞 من برم ببینم ✋😞😪

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  

چه خبره😐

روزی ۱۰ تا میفرستاد

میتونی توی گالری ذخیره کنی یکم تندش کنی زودتر بگذره چون بعضی از معلما آروم آروم صحبت میکنن

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هیچکسش هستم . . ! ❤۲۳❤                                   هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره....(:                                           من که تلاش میکنم و هدف دارم قطعا موفق میشم💆🏻‍♀💚                 ‌ ‌👈 ‌کاری به کار هم نداشته باشیم ،یکی دیوانه ی اهل بیت است ، یکی فقط احترام می گذارد ، یکی هم اعتقادی ندارد!🤷‍♀️یکی با شرکت در مراسمات مذهبی و هیئت و حرم حالش خوب می‌شود ، یکی در تنهایی ، یکی هم جورِ دیگر!🧘‍♀️یکی باور دارد ، یکی باور ندارد!👀اعتقاد ؛ یک مسئله ی کامله شخصی‌ست.🍃کافیست فقط انسان باشیم ، کافیست در رفتارهایمان افراط نکنیم تا اعتقادمان برای سایرین ، قابل احترام باشد!🌱کافیست باور های ما ، موجب رنجش و آزار هیچکس نشود!🦋💫کمالِ اعتقاد ما ، به نوع رفتار و گفتار خودمان وابسته است!🌝این روزها ، این شب ها ، مراقب حرف ها و رفتارهایمان باشیم ،مبادا دلی بنجد و اشکی بریزد و عرش آسمان بلرزد!🌿حسین برای آزادگی جنگید ، تا زیر بار ظلم و تحمیل و اجبار نرفته باشد.بیایید دیگران را اسیر اعتقادات و باورهای خودمان نکنیم!❌🧠هیچ آدمی برده ی طرز نگرش هیچ آدم دیگری نیست ، انسان ها حق انتخاب دارند!خوب باشیم و بجایِ خشونت و تعصب ، انسانیت رو گسترش دهیم!🌍💚🤝بدون شک ، غایت تمام آیین ها رسیدن به کمال انسانی است.حواسمان باشد ، مبادا از دین و ایمان ما ،فقط نام و یاد و خاطره اش بماند!مبادا در نهایت غرور و خود بینی ، مسیر را گم کنیم!🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

فیلمی که استادم از ازمایشگاه فرستاده هفتصد و خرده ای مگه. هفتصصصدددد مگگگگ😱😱 اونم فقط جلسه ی اول.

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
2240
چه خبره😐 روزی ۱۰ تا میفرستاد میتونی توی گالری ذخیره کنی یکم تندش کنی زودتر بگذره چون بعضی از معلم ...

گالریم این قابلیتو نداره فیلمارو یهو فرستاد ولی موقع امتحانا. بود الانم امتحان زیستو فاصله نزاشتن 💔 برای پنجمین بار هفته ی بعد امتحانشو دارم😞 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
گالریم این قابلیتو نداره فیلمارو یهو فرستاد ولی موقع امتحانا. بود الانم امتحان زیستو فاصله نزاشتن 💔 ...

وقتی میخوای فیلمو پلی کنی برو تو تنظیمات که توی اون سه نقطه کنار گوشیه احتمالا باشه اونوقت فعالش کن

هوفف فک میکنن بچه ها رباتن😒

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هیچکسش هستم . . ! ❤۲۳❤                                   هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو ، صبر کردن سخته اما حسرت خوردن سخت تره....(:                                           من که تلاش میکنم و هدف دارم قطعا موفق میشم💆🏻‍♀💚                 ‌ ‌👈 ‌کاری به کار هم نداشته باشیم ،یکی دیوانه ی اهل بیت است ، یکی فقط احترام می گذارد ، یکی هم اعتقادی ندارد!🤷‍♀️یکی با شرکت در مراسمات مذهبی و هیئت و حرم حالش خوب می‌شود ، یکی در تنهایی ، یکی هم جورِ دیگر!🧘‍♀️یکی باور دارد ، یکی باور ندارد!👀اعتقاد ؛ یک مسئله ی کامله شخصی‌ست.🍃کافیست فقط انسان باشیم ، کافیست در رفتارهایمان افراط نکنیم تا اعتقادمان برای سایرین ، قابل احترام باشد!🌱کافیست باور های ما ، موجب رنجش و آزار هیچکس نشود!🦋💫کمالِ اعتقاد ما ، به نوع رفتار و گفتار خودمان وابسته است!🌝این روزها ، این شب ها ، مراقب حرف ها و رفتارهایمان باشیم ،مبادا دلی بنجد و اشکی بریزد و عرش آسمان بلرزد!🌿حسین برای آزادگی جنگید ، تا زیر بار ظلم و تحمیل و اجبار نرفته باشد.بیایید دیگران را اسیر اعتقادات و باورهای خودمان نکنیم!❌🧠هیچ آدمی برده ی طرز نگرش هیچ آدم دیگری نیست ، انسان ها حق انتخاب دارند!خوب باشیم و بجایِ خشونت و تعصب ، انسانیت رو گسترش دهیم!🌍💚🤝بدون شک ، غایت تمام آیین ها رسیدن به کمال انسانی است.حواسمان باشد ، مبادا از دین و ایمان ما ،فقط نام و یاد و خاطره اش بماند!مبادا در نهایت غرور و خود بینی ، مسیر را گم کنیم!🤍🌱
وقتی میخوای فیلمو پلی کنی برو تو تنظیمات که توی اون سه نقطه کنار گوشیه احتمالا باشه اونوقت فعالش کن ...

باید نکته. هاشو بنویسم آخه شایدم تو جزوم باشه😔 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر