2204
2217

چجوری یکاری کنم که بعضیا استوریهامو نبینن؟میشه کاری کرد یانه؟

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
ببخشید اگه زودپزتون خوب هست می شه مارکش بهم بگین!!  قراره این ماه زودپز بخرم نمی دونم چه مارکی ...

عزیزم برا من از این قابلمه ای هاس ولی الان نیس چون خیلی وقته خریدم ولی خارجیه و خیلی خوبه ولی گشتم اصلا نیس

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺