2726

انقدر خروپف میکنه روانی شدم خداااا هرشب از صدای این من باید چند ساعت بیخواب بشم واایییییییییی انقدرم بدهههه ادمو دیوونه میکنع چیکار کنمممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخی گناه داره

مادر بنده خدای منم همینه خیلی اعصابم خورد میشه ولی گناه دارن خداوند سایه ی پدر و مادرمو صحیح و سلامت و شاد تا زنده ام بالاسرم نگه داره ان شاءالله الهـــی آمین

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

از صدای این چیه!!!!

این به درخت و اشیا میگن

گناه داره پدرته چه طرز خطاب قرار دادنه!!!😒😒😒😒😒

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚

خداروشکر ک پدرتون رو دارید

و گوش هایی ک میشنون 

منم مشکل شما رو دارم و باوجود بارداری خیلی از شبها از صدای خر و پف شوهرم تاصبح بیدارم 

چه میشه کرد ،تنها راه حلش اینه ک زودتر از  شوهرم سعی میکنم بخوابم، وقتی من خوابم سنگین شده اون میخوابه و دیگه من متوجه صداهای نمیشم ولی وای به شبی ک باهم بخوابیم یا اون زودتر ....

از صدای این چیه!!!! این به درخت و اشیا میگن گناه داره پدرته چه طرز خطاب قرار دادنه!!!😒😒😒😒😒

الان گیر دادی به این؟ توام از ۷ صبح بیدار میشدی تا ۹ و ۱۰ شب بیرون بودی شبو که میخواستی بخوابی اونم نمیتونستی بدتر از این میگفتی دنبال زیر بغل مار نباش😂

2706