2737
2734

سلام کسی شماره مشاور رایگان دارع ؟در حد چت و پیام ن تلفنی چون موقعیتشو ندارم دعاتون میکنم راهنمایم کنید

من تو اسنپ دیدم 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

البته بعید میدونم رایگان باشه ولی چته

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شماره ۱۴۸۰هست ولی خب اسمش ب ظاهر رایگانه هزینه ی دقیقه حرف زدنش تقریبا ۱۰۰۰درمیاد

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
چطورع ؟ میشه بیشتر راهنمایم کنید ممنون میشم

برنامه ی اسنپو دانلود کن تو بخش پزشکیش و اینا مشاوره هست فک کنم همیشه هم تخفیف داره 

2738