2137
2217
عنوان

برا تولددختر جاریم😎😎

375 بازدید | 29 پست

قراره پفیلا درس کنم

تولدش فرداصب۹هست تومهدکودکشون....

میشه امشب درس کنم واسه فردا حاضربمونه

یاخراب میشه🙄🙄

امیدای زندگیم پسرم و همسرمه😍😍😍

سفت میشه 

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

خراب نمیشه بابا

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه تُو را میخواهم♡متاهل💍🌙لایکم کنید و ریپ بزنید خوشم میاد برم ببینم اعلاناتمو ذوق میکنم😍🥰راستی اسمم شقایقه
2215
2050

مبارک باشه عزیزم 

خوش بگذره

بنظرم فردا درست کن چون زود آماده میسه و اینطوری تازه تره 

نوشجان🦋

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
فردادرست کنی بهتره ۷صب بیدارشو درست کن آخه پفیلاازقبل بمونه تو دهن جیرجیر صدا میده 😁🤦😌

😂😂😂اخه ۷چطوری پاشم دلت میاد؟؟

بریزم تو پلاستزک هوانره چی

ما که شمالیم اگه الان درست کنیم بزاریم یه ساعت دیگه بخاطر رطوبت هوا نرم میشه نمی‌دونم کجا زندگی می‌کنی و اونجا چطوره ولی فردا هم وقتی نمیگیره که پفیلا زود حاضر میشه

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
خجالت میکشم بگم ولی پفیلا طرز تهیه شو میگی 

داخل یه قابلمه که روی شعله کم هست یه ذره روغن بریز و بعدش ذرت ها رو بریز با یکم نمک

درش رو بزار 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
خجالت میکشم بگم ولی پفیلا طرز تهیه شو میگی 

اوه اوه به کسی هم که گفتی که پفیلاهاش حرف نداره....

قابلمه روحی روغن مریزی میزاری داغ شه بعدنمک میریزی ذرت رو هم میریزی تفت میدی تا ویتی یکیش ترکید در قابلمه رو میزاری....هرزگاهی هم‌تکون میدی وقتی صداش تموم شد ینی حاضره

ما که شمالیم اگه الان درست کنیم بزاریم یه ساعت دیگه بخاطر رطوبت هوا نرم میشه نمی‌دونم کجا زندگی می‌ک ...

من تبریزم گلم

راه پله هم خنکه

2051