2137
2106
عنوان

چت با خواستگارم 🙂☺️😇+عکس

100013 بازدید | 176 پست

صبر کنید کنید بذارم 

صبررررررر نگید کوکو بذار بذار 

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنید 😄🌱💛🍃🌴🤍💫🌈زندگی من هر روزش پر از چالشه 🙂،هر روزش یه موضع و مشکل که اذیتم می کنه .من روزای سختی رو می گذرونم.همدم من بالشتمه و شبای پر اشکم .از بس اشک ریختم دیگه اشکم ندارم 🙂.برام دعا کن . یه کنکوری۱۴۰۱که همش درگیر موضوعات مختلف هست .   طراح پوستر و تیزر تبلیغاتی هستم .می شه سفارش بدید برای کسب و کارتون به پولش احتیاج دارم 

کوکو بذار بذار  

💫کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫چراکه بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند!..🌙آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوسآلود و جنسی و ابزاریِ مردان را نمی‌بینند!.... 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.... آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و عدم اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند! آنها از بین رفتن امنیت ذهنی زنان بخاطر دغدغه های ظاهری اش را نمی‌بینند!.. ...آنها قربانی های جراحیِ زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهرِ طبیعی اش را نمی‌بینند!.... .آنها صد ها خشونت دیگر را نمی‌بینند! .. به راستی اسم این ظلم ها آزادی است؟...... درخواست دوستی ندید   ⛔. 

ببینم

الو سلام!من از پروانه ها هستم🦋🌱 گزارش دارم از این سرزمین 🪐🌖همه ازپرواز ما خستن✨💔 درد و از هر طرف بخونی بازم درد ⭕️                              همه چی بر میگرده به ریشه و ذات. 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

خب میگم زود باش زود باش

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨

کُ

گرون باش! خودتو تحمیل نکن، بذار انتخابت کنن تا نتونن بهت بی احترامی کنن! سلیقه‌ی گرونی داشه باش؛ هر آدمی رو به زندگیت راه نده و قوی باش برای زمانی که هیچکس جز خودت کنارت نیست..! 
2050

کوووووووووو کووووو     

منتظرم روزی هستم که همه خوشبختیمو با گوشت وخون حس کنن و اون روز دیر نیس چون خدا با من است خدای بزرگ ومهربان بیشتر از بی نهایت دوستت دارم 😊🌷🙏من به معجزه خدا ایمان دارم همانطور که خدای یوسف پیامبر زلیخا را  جوان ساخت😊
2183