2726
عنوان

من پیش کسی که بچه دار نمیشه گفتم ...

331 بازدید | 23 پست

یکی از فامیلا سنش بالا بوده ازدواج کرده بچه دار نمیشه 

نزدیک ۶۰ سالشه 

امشب تو ی مهمونی بودیم که یکی از فامیلا بچه ۹ ماهشو آورده بود اونم شیرین بازی درمی‌آورد 

پیش اون خانم که بچه دار نمیشه در حالی که داشتیم نکا اون بچه میکردیم ، گفتم وای بچه چقد شیرینه 

اونم گفت آره😓😓😓

بعدش حالیم شد که چی گفتم 

لعنت بر دهنی که بخاد ی چیزی بگه فقط 🤦🤦🤦🤦🤦

پیش میاد،، گاهی حرفارو نمیسنجیم مزه مزه نمیکنیم و میگیم ناخوداگاه

پس از قصد نبوده ناراحت نباش

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حساس نشو💔

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2728
اون که نمیدونه ناخودآگاه بوده

چرا میدونه،،، 

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

عی بابا عزیزم گفتم حالا ببین چی گفته

قربونت برم من حرف بدی نزدی که

خب کاملا بدیهیه..همه جا اینو میگن

ضمنا

نزدیک ۶۰ سالشه اونوقت انتظار بچه داره؟!😕

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

آخی

عیب نداره. خوبه بچه خودت رو نگفتی.

اون دیگه بنده خدا سرّ شده از این حرفا.

چرا از پرورشگاه بچه نیاوردند؟

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2706