2726

مثلا یکیشونو که من به خاطر قیافه ش که اصلا به دلم ننشست رد کردم دیروز تو خیابون دیدم انگاری خوش قیافه شده بود و کمی هم تپل شده بود بعد اون زمانی که اومد خاستگاری من انگاری خیلی زشت به نظرم اومد جوری که عوقم میگرفت حتی تو قیافش نگاه کنم😐😑نمیدونم واقعا یعنی قسمتم نبوده؟آخه بقیه شرایطش خیلی خوب بود پشیمون شدم از رد کردنش 

الان دیگه چند وقته زیاد خاستگار ندارم میگم کاش انقدر ایراد نمیگرفتم الان سر زندگی خودم بودم😩

درس عبرت شده برات

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخلاق از قیافه مهم تره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2728

فکرشو نکن منم چند نفرو ندیده وکلی دیگه هم دیدمو رد کردم پشیموم نباش درضمن سرخونه زندگی هم میری بازم برات خواستگار میاد موردای من داغون بودن اصلا مهم نبودن برام 😂😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
منم الکی زیادرد کردم ولی پشیمون نیسم(حالاکارما میزنه توکمرم😐) کلاتو فازازدواج نیسم

مال من داغون بودن وپررو مهم نبود برام پادشاهم بشن مهم نیس برام اصلا ازمردا جدیدا بدم میاد 😆

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706