2237
2217

مثلا یکیشونو که من به خاطر قیافه ش که اصلا به دلم ننشست رد کردم دیروز تو خیابون دیدم انگاری خوش قیافه شده بود و کمی هم تپل شده بود بعد اون زمانی که اومد خاستگاری من انگاری خیلی زشت به نظرم اومد جوری که عوقم میگرفت حتی تو قیافش نگاه کنم😐😑نمیدونم واقعا یعنی قسمتم نبوده؟آخه بقیه شرایطش خیلی خوب بود پشیمون شدم از رد کردنش 

الان دیگه چند وقته زیاد خاستگار ندارم میگم کاش انقدر ایراد نمیگرفتم الان سر زندگی خودم بودم😩

درس عبرت شده برات

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

چند سالته 

منم پشیمونم یکی بود دو تا خونه داشت ماشین شغلشم مکانیک بود چون سنم کم بود رد کردم 

کاربر خانم هستم .اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو دوست عزیز،حسرت خوردن خیلی سخته رفیق!تلاش کن برای آرزوهایی که منتظرن به دست تو محقق شوند.ششمین کاربری...برای مشورت ،شیرینی یک بار پیروزی تلخی صد بار شکست رو از بین میبره۸بهمن ماه 
2238

فکرشو نکن منم چند نفرو ندیده وکلی دیگه هم دیدمو رد کردم پشیموم نباش درضمن سرخونه زندگی هم میری بازم برات خواستگار میاد موردای من داغون بودن اصلا مهم نبودن برام 😂😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
منم الکی زیادرد کردم ولی پشیمون نیسم(حالاکارما میزنه توکمرم😐) کلاتو فازازدواج نیسم

مال من داغون بودن وپررو مهم نبود برام پادشاهم بشن مهم نیس برام اصلا ازمردا جدیدا بدم میاد 😆

خدایا داده ونداده ات راشکر
2244
مال من داغون بودن وپررو مهم نبود برام پادشاهم بشن مهم نیس برام اصلا ازمردا جدیدا بدم میاد 😆

من ازاولم ازمرداخوشم نمی اومد،باهاشون تاوقتی خوبم وعادی که باهام خیلی عادی و دوستانه برخوردکنن تاحس کنم کسی بهم نظر داره بهم میریزم شدید

نــه عمـــرخضربمانـــد🌼نــه مـُـلـــك اسکنـــدر....

خب واسه رد کردنشون دلیل منطقی داشتی دیگه قیافه خیلی مهمه نمیشه که به امید اینکه کسی تغییر کنه باهاش ازدواج کنی

حالا اگه بعد اون با یه ادم همه‌چی تموم ازدواج میکردی بازم از این فکرا میکردی

هَرکُجا مَرز کِشیدَند شُما پُل بِزَنید
خب واسه رد کردنشون دلیل منطقی داشتی دیگه قیافه خیلی مهمه نمیشه که به امید اینکه کسی تغییر کنه باهاش ...

ولی خوب کلا نمیدونم چرا هرکی رو آدم رد میکنه بعدش یهو خیلی شاخ میشه🤧😐😑